کدخبر: ۲۷۷۳۷۳ لینک کوتاه

مورینیو یک فوتبالیست را به سگ تشبیه کرد !

​اقتصاد نیوز:بارسلونا چهارشنبه شب در اولدترافورد با یک گل بر منچستریونایتد غلبه کرد و مسی هم شب درخشانی را پشت سر نگذاشت.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ورزش سه، بازی از دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برگزار می شد و بارسا به لطف گل به خودی لوک شاو موفق شد برنده از میدان خارج شود.

در این بازی مسی از روزهای خوب خود فاصله داشت و البته بسیاری معتقدند که مصدومیت شدید او از ناحیه بینی در این امر تاثیرگذار بوده است اما ژوزه مورینیو عقیده ای دیگر دارد.

او به نشریه میرر گفت:« معتقدم یونایتد یک بازیکن در زمین داشت که باعث شد نه بارسلونا آن بارسلونای همیشگی و نه حتی مسی آن مسی باشد.

مسی آن بازیکنی که همه می شناسیم نبود؛ چون اسکات مک تامینای در میانه زمین برای یونایتد بازی می کرد. او مثل یک سگ خشمگین بود و توانست مانع حرکات انفجاری مسی شود. اسکات از هیچ بازیکنی ترسی ندارد و همیشه در صحنه ها حاضر بوده و کار پرس را به خوبی انجام می داده است. فشار بارسا برای اینکه بازیکنانش نتوانند بدرخشند، یک اصل کلیدی است و مک تامینای موفق ترین بازیکن یونایتد در این زمینه بود.»

اوله گنار سولسشر، سرمربی یونایتد نیز در پایان بازی به تمجید از هافبک اسکاتلندی پرداخته بود:« اسکات بازی به بازی پیشرفت می کند و در تمرینات نیز فوق العاده ظاهر می شود. تعهد او و تلاشش در تمرین مثال زدنی است. این راه پیشرفت یک بازیکن است. او هر بار که به میدان می رود، بهتر از قبل بازی می کند. او اولین بازیکنی بود که اقدام به توپ ربایی می کرد و ما را در موقعیت تیم صاحب توپ قرار می داد.»