کدخبر: ۲۷۷۹۸۸ لینک کوتاه

توضیح نماینده مجلس درباره درج نامش روی محموله کمک‌های اهدایی

اقتصادنیوز؛ پروانه مافی، نماینده تهران درباره درج نامش روی محموله اهدایی کمک به مناطق سیل‌زده توضیح داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرناپلاس؛ پروانه مافی،  نماینده تهران درباره اهدای کمک به مناطق سیل‌زده با ذکر نامش می‌گوید: من از آن بی‌اطلاع بودم. به آن‌ها (گروه خیریه که برای سیل‌زدگان کمک جمع‌آوری می‌کند) اعتراض کردم و آن‌ها توضیح دادند، هدف این بوده که مردم این مناطق بدانند مسئولان و نماینده‌های تهران به یاد آن‌ها هستند.

تصویری از یک کامیون حامل کمک‌ به مردم سیل‌زده در فضای مجازی منتشر شده که جلوی آن بنری با این محتوا نصب شده است: «کمک‌های اهدایی دکتر پروانه مافی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به مردم سیل‌زده خوزستان».

پروانه مافی درباره این بنر به ایرناپلاس می‌گوید: این محموله کمک‌ها از جانب من بوده و با گروهی از فعالان در این حوزه همکاری داشتم، اما از این اطلاع نداشتم که این محموله بناست با نام من فرستاده شود.

وی در همین باره می‌افزاید: این گروه، این اقدام را به‌صورت خودجوش انجام داده‌اند و هدف خود از انجام این کار را افزایش الفت میان مردم و مسئولان عنوان کردند.

نماینده تهران در واکنش به اینکه بسیاری در شبکه‌های اجتماعی، از این اقدام به‌عنوان خودنمایی یاد کرده‌اند، می‌گوید: این تعبیر آن‌هاست و من از آن بی‌اطلاع بودم. من هم به آن‌ها اعتراض کردم و توضیح دادند که هدف این اقدام این بوده است که مردم این مناطق بدانند مسئولان و نماینده‌های تهران به یاد آن‌ها هستند. حتی گفتند مردم آنجا از این اقدام خوشحال شدند. در واقع آن‌ها می‌گویند می‌خواستند با نصب این بنر، سایر نماینده‌ها هم برای کمک کردن به سیل‌زدگان تشویق شوند.

اخیراً تصویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که نشان می‌دهد محموله‌ای برای کمک به مناطق سیل‌زده خوزستان فرستاده شده که بنر تنصب شده روی آن، نشان می‌دهد این محموله توسط پروانه مافی، نماینده مجلس اهدا شده است.