کدخبر: ۲۷۸۸۰۴ لینک کوتاه

رانش زمین در محور مریانج- سولان

اقتصادنیوز: رئیس پلیس راه استان همدان از رانش زمین در محور مریانج- سولان خبر داد و گفت: تردد خودرو‌ها در محور فرعی مریانج به سولان انجام می شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ رضا عزیزی رئیس پلیس راه استان همدان  بیان کرد: با توجه به اتفاقات اخیر که در بسیاری از محور‌های اصلی  رانش زمین  را شاهد بودیم، در روز گذشته نیز محور فرعی مریانج_ سولان رانش کرد.

وی ادامه داد: خوشبختانه این رانش خسارت آنچنانی نداشته و به صورت جزئی سطح جاده آسیب دیده و تردد در آن امکان پذیر است.

عزیزی با اشاره به رانش‌های گردنه اسدآباد، محور نورآباد- آورزمان و ریزش کوه در آزادراه عنوان کرد: متأسفانه در مدت اخیر شاهد رانش بسیاری از محور‌های اصلی بوده‌ایم که تردد در آن برای مدتی غیرممکن و محور‌ها مسدود شدند، اما برخی از محور‌ها را نمی‌توان مسدود کرد چرا که رسیدن به مقصد تنها از آن مسیر امکان پذیر است.

وی خاطرنشان کرد: عوامل  راهداری  همچنان در حال تلاش برای بازسازی محور آسیب دیده مریانج_ سولان هستند و رانندگان می‌توانند در آن تردد داشته باشند.

عزیزی در ادامه سخنانش به خبرنگار ایسنا یادآور شد: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته تصادفی که منجر به مرگ و یا تلفات و خسارات سنگین شود، نداشته‌ایم.

رئیس  پلیس راه  استان همدان در پایان توصیه کرد: صبر و شکیبایی راننده شرطی مهم در سلامت او و سرنشینان خودرو است بنابراین راننده‌ای که این شرط مهم را به کار گیرد، از حوادث تلخی، چون تصادف در امان خواهد ماند.