کدخبر: ۲۷۹۵۵۷ لینک کوتاه

برنامه‌ریزی جمنا برای ورود به انتخابات/ سیل فعالیت‌های استانی را متوقف کرد

اقتصادنیوز: نایب رئیس «جمنا» از برنامه‌ریزی این جبهه برای ورود به مباحث انتخاباتی خبر داد و گفت: دلیل عدم ورود «جمنا» به بحث انتخابات شرایط کشور این است که امسال برخی استان‌ها درگیر سیل بودند و جبهه مردمی نیروهای انقلاب درگیر کمک‌رسانی به آنان بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، مهدی چمران درباره فعالیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب «جمنا» و وارد شدن این جبهه به مباحث انتخابات سال جاری گفت:‌ قطعا جبهه مردمی که متشکل از احزاب و گروه‌های سیاسی است خواهان شرکت در انتخابات است و با همکاری و هماهنگی همه اعضای در این انتخابات شرکت خواهد کرد.

نایب رئیس «جمنا» ادامه داد:‌ درحال حاضر ساز و کاری برای ورود به انتخابات در نظر گرفته نشده است.

وی خاطرنشان کرد: دلیل عدم ورود «جمنا» به بحث انتخابات شرایط کشور این است که امسال برخی استان‌ها درگیر سیل بودند و جبهه مردمی نیروهای انقلاب درگیر کمک‌رسانی به آنان بود. 

چمران ادامه داد:‌ حتی در بازدیدها و همکاری‌هایی که از مناطق سیل‌زده داشتیم عموما بحث حرکت‌های مردمی و جهادی مطرح بود .

نایب رئیس «جمنا» درخصوص افزایش فعالیت‌های استانی «جمنا» گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب یک مقداری فعالیتش را بیشتر کرده است البته در بعضی از استان‌ها به دلیل شرایطی که به وجود آمده هنوز فعالیتی را آغاز نکرده است.

وی خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی‌هایی را برای شروع فعالیت‌های استانی در نظر داشتیم که مجبور شدیم باتوجه به مسائل پیش آمده به استان‌های خوزستان، لرستان و تا حدودی هم گلستان رسیدگی کنیم.