کدخبر: ۲۸۰۱۲۳ لینک کوتاه

دستگیری مردی که گوشی خود را به سمت ترامپ پرتاب کرد+عکس

اقتصاد نیوز:فاکس نیوز به نقل از منابع آگاه نوشت که ساعت ۱۲:۳۰ ظهر به وقت محلی و هنگام ورود ترامپ به محل گردهمایی سالانه اعضای انجمن ملی سلاح آمریکا و زمانی که به سمت تریبون می‌رفت، مردی از میان حضار گوشی تلفن همراه خود را به سمت جایگاه پرتاب کرد. سرویس مخفی در حال بررسی این موضوع است که آیا قصد این فرد تهدید جان ترامپ بوده یا خیر؟. مقام‌های انتظامی محلی نیز خبر از بررسی سلامت روانی متهم داده اند.

به گزارش اقتصاد نیوز، تارنمای شبکه خبری فاکس نیوز از شهر ایندیاناپولیس ایالت ایندیانا خبر داد، مردی که گوشی خود را به سمت رئیس جمهوری آمریکا پرتاب کرده بود دستگیر و تحقیقات از وی آغاز شده است.

 

 

تارنمای فاکس نیوز دیروز( اردیبهشت) به نقل از منابع آگاه نوشت که ساعت 12:30 ظهر به وقت محلی و هنگام ورود ترامپ به محل گردهمایی سالانه اعضای انجمن ملی سلاح آمریکا و زمانی که به سمت تریبون می رفت، مردی از میان حضار گوشی تلفن همراه خود را به سمت جایگاه پرتاب کرد.

فاکس نیوز رسانه هوادار ترامپ به نقل از ماموران انتظامی مدعی شد که این فرد ویلیام رُز نام داشته و مست بوده است.

به نوشته این تارنمای جمهوریخواه، سرویس مخفی در حال بررسی این موضوع است که آیا قصد این فرد تهدید جان ترامپ بوده یا خیر؟. مقام های انتظامی محلی نیز خبر از بررسی سلامت روانی متهم داده اند.

ترامپ در جریان سخنرانی دیروز اعلام کرد که آمریکا امضای خود را از معاهده تجارت تسلیحاتی پس می گیرد و افزود:ما هرگز اجازه نخواهیم داد که دیوانسالاری خارجی، متمم دوم قانون اساسی (حق قانونی خرید، نگهداری و حمل سلاح) شما را زیر پا بگذارد.

مساله گزارش بازرس مولر رئیس کمیته تحقیقات دخالت روسیه در انتخابات 2016 که منجر به پیروزی ترامپ شد، دیگر موردی بود که وی به آن اشاره کرد و گفت: در این گزارش تصریح شده است هیچ گونه تبانی با روسیه از سوی ستاد انتخاباتی من انجام نشده است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند