کدخبر: ۲۸۰۲۱۲ لینک کوتاه

یک نماینده مدعی شد

هجوم ملخ‌ها به ایران تروریستی است!

اقتصادنیوز:نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی درباره احتمال بیوتروریسم بودن حمله ملخ‌ها توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش اقتصادنیوز بهنقل از باشگاه خبرنگاران جوان، نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: احتمال بیوتروریسم بودن حمله ملخ‌ها وجود دارد اما این موضوع قطعی نیست و نیاز به بررسی‌های کارشناسانه دارد و  نیاز به بررسی‌های کارشناسانه دارد.

وی خاطرنشان کرد: جنگ در حال حاضر تنها به معنای دست به ماشه بردن نیست و یکی از مهمترین راه‌ها برای تحت فشار قرار دادن کشور ما تنش اقتصادی است و دشمنان تلاش‌ دارند از این راه فشار مضاعف به مردم وارد کنند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با وجود آنکه وجود ملخ‌ها یک موضوع طبیعی است و آثار خودش را دارد اما نکاتی در بحث حمله ملخ‌ها وجود دارد که قابل تأمل است.

اکبری با اشاره به اینکه قدرت پروازی این ملخ‌ها حدود ۲۰۰ کیلومتر است افزود: هجوم این تعداد ملخ به کشور ما تاکنون بی‌‎سابقه است و از سوی دیگر این آنها می‌توانند تا ۲۰۰ کیلومتر متر بدون استراحت پرواز کنند اما نکته مهم این است که فاصله ما تا کشور عربستان زیاد است و چندین برابر بیشتر از این میزان است.

وی خاطر نشان کرد: باید به صورت طبیعی حدود ۲ یا ۳ بار این ملخ‌ها روی دریا نشسته باشند و به این وسیله حجم زیادی از آنها نابود می شدند اما این اتفاق نیفتاده و تعداد از ملخ‌ها وارد کشور ما شده‌اند و این موضوع فرضیه بیوتروریسم بودن این ملخ‌ها را قوت می ‌بخشد. عضو کمیسیون کشاورزی مجلس اضافه کرد: اما این موضوع تنها فرضیه است و باید فائو آن را بررسی کند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند