کدخبر: ۲۸۰۳۳۲ لینک کوتاه

جزئیات اکران فیلم‌ها در ماه رمضان و نیم‌بها شدن بلیط سینماها

اقتصاد نیوز:سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: مصوب شد در ماه مبارک رمضان بلیت تمامی سینما‌ها تا ساعت ۲۰ شب نیم‌بها و بعد از ساعت ۲۰ به روال عادی بازمی‌گردد. همچنین سینما‌ها می‌توانند بر اساس جداولی که وزارت ارشاد منتشر کرده بعد از افطار تا سحر به نمایش فیلم‌ها ادامه می‌دهند.

به گزارش اقتصاد نیوز، غلامرضا فرجی (سخنگوی شورای صنفی نمایش) در گفتگو با ایلنا، با اشاره به جلسه امروز این شورا گفت: مصوب شد در ماه مبارک رمضان بلیت تمامی سینماها تا ساعت 20 شب نیم‌بها و بعد از ساعت 20 به روال عادی بازمی‌گردد. همچنین سینماها می‌توانند بر اساس جداولی که وزارت ارشاد منتشر کرده بعد از افطار تا سحر به نمایش فیلم‌ها ادامه می‌دهند.

وی همچنین درباره تعیین رئیس و سخنگوی جدید شورا گفت: با توجه به اینکه همه صنوف نمایندگان خود را معرفی نکرده‌اند، مقرر شد اتنخابات برای تعیین رئیس و سخنگوی شورا هفته آینده برگزار شود و جلسات به روال گذشته ادامه پیدا کند.

وی همچنین ادامه داد: در جلسه امروز قرارداد فیلم سینمایی ایکس لارج بعد از پایان اکران فیلم‌ سینمایی تگزاس در گروه سینمایی ایران، قرارداد فیلم سینمایی نبات در گروه سینمایی زندگی بعد از پایان اکران فیلم‌ سینمایی چهار انگشت، قرارداد اکران فیلم به دنیا آمدن بعد از پایان اکران فیلم پیشونی سفید3 در سینما فرهنگ، قرارداد اکران فیلم دختر شیطان بعد از پایان اکران به دنیا آمدن در سینما فرهنگ ثبت شد.

فرجی افزود: در این جلسه از عملکرد مدیران و کارکنان سینماهای کوروش، ایران مال، مگامال، باغ کتاب به دلیل حفظ حقوق صاحبان فیلم‌ها در اکران نوروزی تقدیر و تشکر شد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند