کدخبر: ۲۸۰۵۶۲ لینک کوتاه

ادامه سقوط قیمت بیت کوین

اقتصاد نیوز:بیت کوین از ابتدای ماه جاری روند رو به رشدی را تجربه کرده است، اما در روزهای گذشته، قیمت بیت کوین تحت تاثیر اخبار منفی منتشر شده قرار گرفت و ۵۰۰ دلار کاهش یافت.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از کلیک،بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، در حال حاضر یکی از غیرقابل پیش بینی ترین عناصر بازار هستند. پنجشنبه گذشته، زمانی که کمپانی های BitFines و Tether با مشکلات قانونی روبه‌رو شدند، قیمت بیت کوین حدود 500 دلار کاهش پیدا کرد. این کاهش قیمت ناگهانی بیت کوین، واکنش این ارز نسبت به انتشار اخبار مربوط به مشکلات این کمپانی ها بود.

همانگونه که آمارها نشان می دهند، در حالی که در هفته های گذشته روند صعودی قیمت بیت کوین روی نمودارها با شیب زیادی رو به بالا حرکت می کرد، ناگهان همه چیز متوقف شد و این ارز به سرعت به محدوده 5000 دلار بازگشت.

پس از این سقوط ناگهانی و توقف روند صعودی بیت کوین، این ارز در محدوده 5000 تا 5200 دلاری در بازار معامله می شود. اگرچه تحلیلگران معتقدند قیمت ارز دیجیتال بیت کوین دوباره بهبود خواهد یافت، اما با توجه به اتفاقات پیش آمده برای Bitfinex و Tether و اخباری که از آن ها منتشر می شود، پیش بینی ها قابل اطمینان نیستند.

قیمت بیت کوین در ابتدای هفته گذشته طی روند صعودی که داشت، به محدوده 5200 دلار رسیده بود. روند صعوی قیمت این ارز نیز تا اواسط هفته ادامه داشت و صبح روز چهارشنبه، 4 اردیبهشت ماه وارد کانال 5600 دلار شد؛ اما در همان روز قیمت بیت کوین دوباره به کانال 5400 دلار بازگشت.

روز پنجشنبه، پس از انتشار اخبار مرتبط با Bitfinex و Tether ناگهان قیمت این ارز دیجیتال کاهش پیدا کرد و به 5000 دلار نیز رسید و تا روز بعد در همان محدوده 5000 تا 5100 دلار باقی ماند. پس از آن نیز در روز گذشته بیت کوین قیمت 5200 دلاری را نیز تجربه کرد، اما نتوانست به رشد خود ادامه دهد و در همان محدوده معامله شد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند