کدخبر: ۲۸۱۳۵۷ لینک کوتاه

جنتی: خدا ما را در تحریم‌های اقتصادی کمک می‌کند

اقتصادنیوز: رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: خداوند با یک اشاره توطئه طبس علیه جمهوری اسلامی را خنثی کرد و در بحث تحریم‌های اقتصادی نیز ما را کمک می‌کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، احمد جنتی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در «همـایـش تبیین بیانیه گام دوم انقلاب، نقشه راه تلاشگران عرصه مراسم و مناسبت‌ها و تجلیل از یاوران چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی» که صبح امروز در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: انقلاب ما انقلاب الهی بوده و پیروزی‌هایی که در این سال‌ها داشتیم باید به حساب خدا و امام زمان(عج) بگذاریم. خداوند بود که اجازه نداد دشمنی که به راحتی بر تمامی کشورها مسلط می‌شود بر این سرزمین مسلط شود.

وی افزود: خداوند با یک اشاره توطئه طبس علیه جمهوری اسلامی را  خنثی کرد و در بحث تحریم‌های اقتصادی نیز ما را کمک می‌کند.  

جنتی خاطرنشان کرد: روز 22 بهمن چه کسی بود که مردم را با تمام مشکلاتی که با آن دست و پنجه نرم می‌کنند به میدان آورد؟ خیلی‌ها باورشان نمی‌شد که در 22 بهمن مردم مانند همیشه شرکت کنند ولی چون دل‌ها در دست خداوند است مردم را باردیگر به میدان‌ها کشاند و دل دشمنان را خالی کرد.

وی افزود: وقتی امام خمینی (ره) نهضت را آغاز کرد تنها بود ولی با یاد خدا و با اتکا به کمک الهی دل جوانان را به دست آورد و به پیروزی رسید. در آن سال‌ها هیچ‌کس باور نمی‌کرد پابرهنگان بتوانند به رهبری امام خمینی در برابر تمامی قدرت‌های دنیا به پیروزی برسند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی کنونی گفت: ما امروز در صف بدریون و خیبریان و عاشورایان قرار گرفته‌ایم. اگر پیامبر اسلام(ص) پیروز شد به تدریج این پیروزی‌ها را به دست آورد. اگر حضرت موسی(ع) به موفقیت رسید در زمانی طولانی به این پیروزی‌ها دست یافت و اینطور نبود که خداوند در همان ابتدا دشمنان حضرت موسی را در دریا غرق کند.

جنتی گفت: در شرایطی که دستگاه‌های مختلف و تبلیغاتی باید مردم را دلگرم کنند ولی شاهد هستیم  برخی رسانه‌ها مردم را دلسرد می‌کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند