کدخبر: ۲۸۱۳۶۲ لینک کوتاه

بنیتز: لیورپولی ها در انتظار لطف ما نباشند

اقتصادنیوز: «رافائل بنیتز» سرمربی نیوکاسل در آستانه دیدار امروز تیمش مقابل قرمزهای آنفیلد، گفت: حرفه ای هستیم و در مسیر قهرمانی لیورپول، لطفی به آنها نمی کنیم.

به گزارش اقتصادنیوز  به نقل از ایرنا، شبکه تلویزیونی «ای اس پی ان» روز شنبه نوشت: بنیتز 6 فصل روی نیمکت لیورپول نشست و هواداران این باشگاه وی را بیش از هر چیز به واسطه فتح پنجمین عنوان این باشگاه در لیگ قهرمانان اروپا در سال 2005 به خاطر آورده و به نیکی از او یاد می کنند. این در حالی است که تیم نیوکاسل با هدایت مرد اسپانیای اکنون در مسیر فتح نخستین عنوان قهرمانی قرمزها در لیگ برتر جزیره از سال 1990 به بعد قرار دارد.

لیورپولی ها برای تحقق این رویا باید هر 2 بازی پیش روی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته و امیدوار باشند تا شاگردان «پپ گواردیولا» در منچسترسیتی این مسیر امتیاز از دست دهند. اما بنیتز که در فصل 2008 – 2009 در آستانه فتح این عنوان با قرمزها یک قدم کم آورد، تاکید کرد که او به تیم سابقش برای کسب سه امتیاز حیاتی این بازی هیچ لطفی نخواهد کرد.
وی در این باره اظهار داشت: در مصاحبه هفته گذشته به وضوح موضع خودم را بیان کردم. ما حرفه ای هستیم و باید کارمان را به نحو احسن انجام دهیم. رابطه من با شهر لیورپول، باشگاه و هوادارانش همچنان به قوت خود باقی است.
وی ادامه داد: هواداران در ورزشگاه 52 هزار نفری ما جمع می شوند و این آخرین بازی خانگی ما است. همه می دانند که ما حرفه ای هستیم و برای همه آنهایی که به ورزشگاه می آیند می خواهیم این بازی را ببریم.
در حالی که لیورپولی ها امروز به مصاف نیوکاسل می روند، در سوی دیگر، منچسترسیتی روز دوشنبه با شاگردان «برندن راجرز» در لسترسیتی روبرو خواهد شد.
راجرز هم مشابه بنیتز در فصل 2013 – 2014 به همراه لیورپول در یک قدمی پایان دادن به حسرت قرمزها به عنوان نایب قهرمانی رسید.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند