کدخبر: ۲۸۱۷۴۶ لینک کوتاه

نوشتم قالیباف نامزد ریاست‌جمهوری نشود، از همشهری اخراج شدم

اقتصادنیوز: فرشادمهدی پور می‌گوید: اواخر سال ۸۷ در یادداشتی برای همشهری نوشتم که آقای قالیباف نباید برای ریاست جمهوری نامزد شود. گرچه این یادداشتم با مخالفت مدیرمسوول منتشر نشد ، اما در نهایت طی فرایندی باعث برکناری من از دبیری سیاسی این روزنامه شد.

به گزارش اقتصادنیوز، فرشاد مهدی‌پور روزنامه نگار اصولگرا در بخشی از گفتگوی خود با ایرنا به ماجرای اخراجش از روزنامه همشهری اشاره کرده است که آن را می‌خوانید: 

چرا همکاری تان با همشهری تمام شد؟

اواخر 87 و نزدیک به انتخابات ریاست جمهوری 88، من یادداشتی را برای همشهری نوشتم با این تیتر که چهره هایی که نباید نامزد انتخابات شوند و در صدرشان آقای قالیباف قرار داشت. یادداشت را به مدیر مسوول دادم که در آن ایام چون مدیریت همشهری تغییر کرده بود، ایشان با چاپ آن موافقت نکرد. این مساله در فرآیندی، باعث کنارگذاشتن من از دبیری سیاسی این روزنامه شد. 

البته این را هم بگویم که همان ماه های اول حضور در همشهری، یک روز علی قنواتی، تماس گرفت و گفت بیا با هم صحبت کنیم. او از سال 84 مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت شده بود. وقتی نزد او رفتم بحث مسوولیت خبرگزاری شانا مطرح شد. شانا خبرگزاری تخصصی حوزه نفت بود.

 

این مطلب برایم مفید است