کدخبر: ۲۸۱۷۵۹ لینک کوتاه

«نجباء» عراق رابطه مالی با سپاه پاسداران ایران ندارد

اقتصادنیوز: گروه مقاومت اسلامی «نُجَباء »ضمن تأکید بر اینکه رابطه‌اش با سپاه پاسداران ربطی به مسائل مالی ندارد، از برخی سیاستمداران عراقی نیز به دلیل هم‌صدایی با آمریکا در اتهام‌پراکنی علیه مقاومت و سپاه پاسداران به‌شدت انتقاد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در پاسخ به ادعاهای "جوی هود" کاردار سفارت آمریکا در بغداد، مبنی بر اینکه مقاومت عراق از سپاه پاسداران پول می‌گیرد و مانع بازگشت آوارگان به شهرهایشان می‌شود، گروه مقاومت اسلامی نُجَباء خاطرنشان کرد که آمریکا با طرح این مطالب خلاف واقع در صدد است علاوه بر تحریک افکار عمومی، ملی‌گرایی این جنبش را زیر سوال ببرد.

گروه مقاومت اسلامی «نُجَباء» ضمن تأکید بر اینکه رابطه‌اش با سپاه پاسداران ربطی به مسائل مالی ندارد، از برخی سیاستمداران عراقی نیز به‌دلیل هم‌صدایی با آمریکا در اتهام‌پراکنی علیه مقاومت و سپاه پاسداران به‌شدت انتقاد کرد.

بر اساس این گزارش اخیراً "جوی هود" کاردار سفارت آمریکا در بغداد، طی گفت‌وگو با یکی از شبکه‌های تلویزیونی عراق مدعی شد که سپاه پاسداران سالانه هزینه هنگفتی برای تأمین مالی گروه‌های عراقی از جمله مقاومت اسلامی نُجَباء صرف می‌کند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند