کدخبر: ۲۸۱۸۹۹ لینک کوتاه

محبوب‌ترین دولتمردان جهان در توییتر+اینفوگرافیک

اقتصادنیوز:یک سایت تحلیلی فهرستی از رهبران سیاسی دنیا را منتشر کرده که دارای بیشترین دنبال کننده در توئیتر هستند.

اینفوگرافیک | کدام رهبران دنیا بیشترین دنبال‌کننده را در توئیتر دارند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، وب سایت تحلیلی استاتیستا با انتشار فهرستی از رهبران دنیا و تعداد دنبال کنندگان آنها در گزارشی نوشت :

سیاست دیگر تنها به مجلس محدود نمی شود. شبکه های اجتماعی مانند توئیتر نقش مهمی را برای برخی از سیاستمداران ایفا می کند. در این بین برخی از آنها مدیریت بهتری در جهت جذب کردن مخاطبان دارند.

برخی از مسئولان دولتی و دولت ها، برای معرفی خود و سیاست هایشان از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. طبق عکس زیر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بیشترین دنبال کننده را در توئیتر دارد که بین دو حساب کاربری مختلف تقسیم شده است که یکی حساب کاربری شخصی وی و دیگری مربوط به حساب روسای جمهور آمریکا در ادوار مختلف است.

رکورددار بعدی و نفر دوم نخست وزیر هند یعنی نارندرا مودی است. او با 75.9 میلیون دنبال کننده تنها نفر نزدیک به ترامپ است. او هم مانند ترامپ از دو حساب کاربری متفاوت استفاده می کند. به جز پاپ که در رتبه چهارم و رئیس جمهور مکزیک یعنی آندرس مانوئل لوپز اوبرادور که در رده دهم قرار دارند، باقی افراد همه از رهبران مسلمان هستند.

از دیگر سیاستمداران مشهور که دنبال کنندگان کمی در توئیتر دارند می توان از آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان نام برد. او بسیار کم از توئیتر استفاده می کند و چیزی حدود 50.000 دنبال کننده بیشتر ندارد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند