کدخبر: ۲۸۱۹۱۶ لینک کوتاه

حسینیان: منتظری هم خودش فاسد بود هم شاگردانش

اقتصادنیوز: روزنامه ایران نوشت: روح‌الله حسینیان، رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی در بخشی از گفت‌وگوی خود با برنامه اینترنتی رو در رو ادعاهایی را درباره آیت‌الله منتظری و مشارکتی‌ها مطرح کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز، این روزنامه در ادامه نوشت: وی با ذکر خاطره‌ای از اطرافیان  منتظری گفت: اطرافیان ایشان مرا تهدید به مرگ می‌کردند که چرا در دعاهای پس از سخنرانی اسمی از ایشان نمی بری؟ حسینیان گفت: امام خمینی (ره) در جمع آقایان‌ هاشمی رفسنجانی، خامنه‌ای و مشکینی بعد از عزل آقای منتظری می‌گوید: منتظری هم خودش فاسد است و هم شاگردی که تربیت می‌کند فاسد تربیت می‌کند. 

حسینیان در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: جنس امثال موسوی خوئینی‌ها را با امثال بهزاد نبوی متفاوت می‌دانم، امثال خوئینی‌ها اصالت چپ بودنشان را حفظ کرده‌اند و مصاحبه اخیرش علیه ‌هاشمی نیز این را نشان داد.

وی در پایان گفت: یکبار به کروبی گفتم می دانی مشارکتی‌ها می‌گویند آخوندها چیزی نمی فهمند و امثال تو را نردبان قدرت خودشان کرده‌اند؟ کروبی حرفم را تأیید کرد و گفت یکبار جلوی خودم هم گفتند و من هم بلافاصله عمامه‌ام را زمین زدم و گفتم حالا من هم مثل شما مکلا شدم، بیایید بحث کنیم ببینیم کدام‌مان بیشتر می‌فهمیم؟

احمد منتظری، فرزند آیت‌الله منتظری اما در واکنش به این سخنان گفته است:« این حرف با سیره عقلا جور نیست. بسیاری از شخصیت‌های جمهوری اسلامی شاگرد آیت‌الله منتظری بودند.»او با بیان اینکه آقای حسینیان عناد خاصی با آیت الله منتظری داشته، خواستار واکنش «مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی» شد.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند