کدخبر: ۲۸۱۹۷۸ لینک کوتاه

یک عضو مجمع: اصلاح‌طلبان از سکوی دولت بالا رفتند اما زیر بار هزینه‌هایش نمی‌رود

اقتصادنیوز: عضو مجمع تشخیص گفت: اصلاحات از پتانسیل دولت استفاده کرد، اما معایب و اشکالات اورا نپذیرفتند که این از عجایب روزگار است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حسین مظفر، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به ارتباط دولت و جریان اصلاحات اشاره کرد و گفت: اینکه دولت روحانی با حمایت اصلاحات به روی کارآمد کاملا روشن است، به نظر می‌رسد این جریان در عین اینکه توانست از پتانسیل‌های دولت استفاده کند، اما نمی‌خواهد به زیر بار مشکلات و خطاهای او برود. جریان اصلاحات از سکوی دولت بالا رفته و بسیاری از مدیریت‌های میانی و پایین دولت را در اختیار قرار داده است، اما نمی‌خواهند مشکلات او را قبول کنند؛ در نتیجه آن‌ها از پتانسیل دولت استفاده کردند، اما معایب و اشکالات او را نپذیرفتند و این از عجایب روزگار است.

مظفر با اشاره به موضع دولت در مقابل جریان اصلاحات گفت: دولت در عین حال که ادعا می‌کند برآمده از جریان اصلاحات نیست، اما میدان‌دار اصلی اقدامات دولت اصلاح‌طلبان هستند، در حقیقت اصلاح طلبان بیشتر بر سر کار هستند. دولت همیشه از حمایت اصلاح‌طلبان برخوردار بوده و از نیروهای آن‌ها استفاده کرده است، این در حالی است که دولت از پذیرش مسئولیت توسط این جریان محروم است؛ اصلاح طلبان از دولت استفاده کردند، اما حاضر به پذیرفتن اشکالات آن نیستند، این یک پارادوکس در میان اصلاحات و دولت است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند