کدخبر: ۲۸۲۴۴۲ لینک کوتاه

سقوط دلهره آور پیرمرد روی ریل قطار

اقتصادنیوز: سقوط ناگهانی یک پیرمرد روی ریل قطار در یکی از ایستگاه‌های استرالیا در لحظه ورود قطار صحنه‌ای وحشتناک را رقم زد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سقوط ناگهانی یک مرد سالخورده روی ریل در لحظه ورود قطار به ایستگاه صحنه‌ای دلهره آور را رقم زد. در حالی که مسافران زیادی روی سکوی این ایستگاه قطار در غرب شهر سیدنی استرالیا منتظر رسیدن قطار بودند، ناگهان این اتفاق رخ داد. در ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده است چگونگی وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که این مرد سالخورده ناگهان در مقابل مسافران قطار تعادل خود را از دست داده و با صورت به داخل ریل سقوط می‌کند. در حالی که قطار در آستانه ورود به ایستگاه قطار بود بلافاصله عده‌ای از مسافران به داخل ریل پریده و با تکان دادن دست خود راننده قطار را از این اتفاق مطلع کردند. در ادامه این پیرمرد توسط پنج مسافر به روی سکوی منتقل شده و از خطر مرگ گریخت. عدم رعایت اصول ایمنی و قرار نگرفتن در پشت خط زردرنگ در لحظه از دست دادن تعادل موجب این حادثه شد.

این اتفاق در ساعت ۱:۲۰ دقیقه بعد از ظهر روز چهارشنبه و در ایستگاه قطار Rhodes شهر سیدنی رخ داد.

وقوع این حادثه با واکنش "هاوارد کولینز"، رئیس قطار سیدنی همراه بود. او در گفتگو با ۷ نیوز گفت: "ما از مسافران می‌خواهیم برای ایمنی همیشه در پشت خط‌های زردرنگ سکو‌های ایستگاه‌های قطار قرار گیرند. این حادثه بسیار خطرناک بود و مسافرانی که با پریدن روی ریل قطار جان این مرد را نجات دادند بسیار شجاعانه عمل کردند."

او ضمن تاکید بر اصول ایمنی از مسافران خواست: "در چنین شرایطی اجازه دهید ماموران حرفه‌ای ما در ایستگاه‌های قطار چنین کاری را انجام دهند و سعی کنید آن‌ها را شناسایی و از چنین اتفاقاتی مطلع کنید."

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند