کدخبر: ۲۸۲۶۱۸ لینک کوتاه

سرانجام وحشتناک شوآف دختر چینی در خوردن اختاپوس زنده

اقتصادنیوز: دختر چینی که برای شوآف قصد خوردن یک اختاپوس (هشت پا) زنده در مقابل دوربین را داشت هرگز تصور نمی‌کرد به چه دردسری گرفتار خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دختر چینی که برای شوآف قصد خوردن یک اختاپوس (هشت پا) زنده در مقابل دوربین را داشت هرگز تصور نمی‌کرد به چه دردسری گرفتار خواهد شد. در حالی که این دختر شروع به خوردن اختاپوس کرده بود ناگهان این جانور به صورت او حمله‌ور شد و صحنه‌ای وحشتناک را رقم زد.

ویدئویی که منتشر شده است تلاش این دختر جوان برای رها شدن از دست این اختاپوس را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که اختاپوس به طرز عجیبی صورت و چشمان این دختر را در اختیار گرفته است او تلاش می‌کند از دست آن خلاص شود. در این ویدئو صدای گریه این دختر شنیده می‌شود که فریاد می‌زند "من نمی‌توانم این جانور را از روی صورتم دور کنم." سرانجام پس از لحظاتی این دختر توانست اختاپوس را از صورت خود جدا کند، اما نقطه‌ای از صورت او در اثر این حمله اختاپوس دچار جراحت شد.

این دختر که دارای یک وبلاگ معروف است به فالور‌های خود گفته بود که قصد دارد یک اختاپوس زنده را بخورد. پس از این ماجراجویی عجیب این دختر با وجود آنکه صورتش دچار جراحت شد به فالورهایش قول داد بار دوم حتماً یک اختاپوس زنده را خواهد خورد. ظاهراً او از این حادثه درس نگرفت و به همین خاطر اعلام کرد در آینده‌ای نزدیک یک اختاپوس را در مقابل دوربین خواهد خورد.

گفتنی است؛ اختاپوس‌ها معمولاً با استفاده از بازو‌های خود طعمه‌ها را شکار می‌کنند یا با کمک آن‌ها از خود در برابر حملات احتمالی دفاع می‌کنند. این جانور حین حمله بازوان قدرتمند و دراز خود را به دور طعمه‌هایش حلقه می‌زند و این اندام‌های مکنده با قدرت زیادی به اندام طعمه گره می‌خورد.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند