کدخبر: ۲۸۲۶۶۵ لینک کوتاه

استندآپ کمدی مجری آمریکایی درباره ادعاهای مقامات این کشور پیرامون ایران + فیلم

اقتصادنیوز: ویدئویی از استندآپ کمدی ترور نوآ، مجری مشهور برنامه آمریکایی دیلی‌شو پیرامون ادعاهای مقامات آمریکایی در خصوص ایران را مشاهده می‌کنید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دشمنی آمریکا و مقامات آن با جمهوری اسلامی منحصر در امروز و دیروز نیست، بلکه به زمان آغاز پیروزی انقلاب  اسلامی بر می‌گردد؛ ساده انگارانه است که اگر فکر کنیم مسئله آن‌ها با ما ارتباطی به صنعت هسته‌ای و موشکی و حقوق بشر و مواردی از این قبیل دارد؛ چرا که این‌ها همگی بهانه است و علت اصلی دشمنی‌ آمریکا و نظام سلطه با انقلاب اسلامی، مبانی و ارزش‌های انقلاب ماست که برخاسته از اصول و ارزش‌های اسلامی است و در این میان این انقلاب شکوهمند اسلامی است که با تمامی دشمنی‌ها و عنادورزی‌های مستکبران جهان چهل سالگی خود را  نیز سپری کرده است، انقلابی که امروز به عنوان یاوری حقیقی برای مسلمانان و مظلومان عالم بدل شده است. انقلابی که چهل سال پیش پیروز شد و تا به حال روزبه‌روز در فتح قله‌های پیشرفت گام برداشته است. پیشرفت‌هایی شگرف در حوزه‌های مختلف علمی، اقتصادی، پزشکی، فناوری، هسته‌ای، نظامی، فرهنگی و... که بر همگان واضح و مبرهن است.

حالا مدتی است آمریکا و رئیس جمهور دیوانه  و مقامات آن، با تصمیمات و تهدیدهای خود، سعی می‌کنند تا جو کشور ما را ملتهب کنند، اما همانگونه که مشخص است راه به جایی نخواهند برد و با صحبت‌های بیهوده و گزاف، فقط خود را در جهان احمق‌تر از گذشته جلوه می‌دهند.

در ادامه ویدئویی از استندآپ کمدی ترور نوآ، مجری مشهور برنامه آمریکایی دیلی‌شو پیرامون ادعاهای مقامات آمریکایی در خصوص ایران را مشاهده می‌کنید.

 

حجم ویدیو: 5.95M | مدت زمان ویدیو: 00:01:54
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند