کدخبر: ۲۸۲۹۹۴ لینک کوتاه

کریمی قدوسی از روزنامه‌نگار سابق کیهان شکایت کرد

اقتصادنیوز: نماینده مردم مشهد در مجلس از محمد مهاجری روزنامه‌نگار اصولگرا و عضو سابق روزنامه کیهان به دلیل «نشر اکاذیب» شکایت کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که از محمد مهاجری فعال رسانه‌ای به دلیل «نشر اکاذیب» شکایت کرده است.

وی در همین زمینه تصریح کرد: آقای مهاجری چند باری به من دروغ بسته است اما من واکنشی نشان ندادم اما گویا قرار نیست دروغ‌های وی تمام شود لذا از آقای مهاجری شکایت کردم.

کریمی قدوسی با بیان اینکه فشارها و هجمه‌ها به بنده به دلیل انتقادم از عملکرد دولت بخصوص در حوزه‌های سیاست خارجی و اقتصادی است، اظهار داشت: برخی نمی‌خواهند ما به دولت انتقاد کنیم به همین دلیل تلاش می‌کنند با برخی حاشیه سازی‌ها ما را از انتقاد به دولت منصرف کنند.

نماتینده مردم مشهد با تاکید بر اینکه تمامی مردم کشورهای همسایه محترم هستند، اظهار داشت: آقای مهاجری بعد از بیان انتقادات بنده به دولت تلاش کرد تا من را افغانی الاصل معرفی کند تا به زعم خودش من دیگر انتقادی به دولت نکنم اما بنده ضمن تکذیب این اظهارات، اعلام میکنم که دولت و حامیانش اگر به جای حمله به منتقدان نقدهای دلسوزانه آنها را گوش می‌کرد عملکردش بهتر می‌شد.

کریمی قدوسی در حالی به دلیل نشر اکاذیب از محمد مهاجری شکایت کرده است که خود او در فضای رسانه‌ای به اظهارات عجیبش که همواره از سوی مقامات و نهادهای رسمی تکذیب می‌شود معروف است. 

آخرین ادعای کریمی قدوسی درباره شنود سپاه از مکالمات روحانی با مامور MI6 انگلیس بود که با واکنش سپاه پاسداران مواجه شد و سردار شریف سخنگوی سپاه آن را تکذیب کرد و گفت: این گونه اظهارات از کریمی قدوسی مسبوق به سابقه است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند