کدخبر: ۲۸۳۶۵۱ لینک کوتاه

سیلاب در کاشان/ ۲ نفر مفقود شدند

بارش رگباری باران شامگاه سه شنبه موجب طغیان رودخانه بالادست و جاری شدن سیلاب در مشهد اردهال کاشان شده است

 

به گزارش اقتصادنیوز، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در گفت و گو با ایرنا افزود: بارش رگباری باران و تگرگ شامگاه امروز موجب سیلاب ناگهانی در منطقه مشهد اردهال شد و گزارش های اولیه حاکی است که سه دستگاه خودرویی که آنها را آب با خود برد پس از مدتی پیدا شدند.

منصور شیشه فروش بیان کرد: از سرنوشت 2 نفر سرنشین این خودرو ها اطلاعی در دست نیست اما عوامل مدیریت بحران و نیروهای هلال احمر در محل حضور یافتند و جست و جو برای یافتن آنها ادامه دارد.

رییس اداره هواشناسی کاشان به ایرنا گفت: شرایط جوی کنونی از جمله بارش رگباری و نقطه ای باران که شامگاه امروز به خسارت هایی در مشهد اردهال منجر شد، فردا در منطقه غرب و جنوب غربی شهرستان از جمله نیاسر، قمصر و برزک حاکم خواهد بود.

عباس ارغوانی تاکید کرد: این بارش های رگباری و نقطه ای می تواند به بروز خسارت هایی منجر شود و از این رو مردم و کشاورزان منطقه باید اقدام های احتیاطی و ایمنی را مد نظر داشته باشند و از جمله از توقف در حاشیه رودخانه ها خودداری کنند.

مشهد اردهال در 45 کیلومتری جنوب غربی کاشان قرار دارد.

فروردین امسال نیز بارش های رگباری باران و جاری شدن سیلاب 148 میلیارد و 650 میلیون ریال به بخش های مختلف شهرستان کاشان خسارت وارد کرده بود.

شهرستان کاشان در فاصله نزدیک به 200 کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند