کدخبر: ۲۸۴۰۹۴ لینک کوتاه

مقایسه خودروهای برانکو و شفر در ایران +عکس

اقتصاد نیوز:مرسوم است که باشگاه های فوتبال برای رفاه سرمربیان خود خودروهایی را در اختیار آنها قرارمی دهند.این موضوع درفوتبال ایران و البته برای مربیان خارجی شاغل بیشترعمومیت دارد.

به گزارش اقتصاد نیوز،شرایط رفاهی فوتبال ایران برای بازیکنان و مربیان به اندازه باشگاه های اروپایی که نیست اما با یک مقایسه ساده متوجه می شوید که این مهم حتی در مقابل برخی کشورهای حوزه خلیج فارس نیز بسیار پایین تراست.یک نمونه ازاین موضوع را می شود از خودروهایی که دو باشگاه پرسپولیس و استقلال دراختیار سرمربی های خود قرارداده اند متوجه شد.

برانکو همچنان بعنوان سرمربی در تیم پرسپولیس فعالیت می کند اما شفر مدتی پیش به دلیل کسب نتایج ضعیف از باشگاه استقلال اخراج شد. نگاهی به مشخصات خودروهای این دو باشگاه مشخص می شود خودروی باشگاه پرسپولیس گرانقیمت تر از دیگر همتای خود است.

دراین عکس ها که برای کنفرانس خبری قبل از مسابقه آخرین دربی پایتخت است (دربی هشتادو نه که فروردین 98 برگزارشد) برانکو را درحال پیاده شدن ازخودروی«چانگان» (محصول کشور چین) باشگاه پرسپولیس می بینید. قیمت این خودرو در حال حاضر حدود 200 میلیون تومان است و به نسبت خودروی مناسبی است.اما شفر،سرمربی سابق استقلال از یک خودرو پژو پارس که قیمت آن 97 میلیون تومان است استفاده می کرد.

با این شرایط به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس ازاین نظربرای رفاه سرمربی خود بیشتر هزینه کرده است.

برانکو

شفر

این مطلب برایم مفید است