کدخبر: ۲۸۴۱۳۷ لینک کوتاه

نزاع دستجمعی در خرم آباد ۲ کشته بر جا گذاشت

نزاع دسته جمعی در خرم آباد ۲ کشته بر جا گذاشت خرم آباد - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان گفت: بر اثر درگیری دسته جمعی در خرم آباد ۲ نفر کشته و چهار نفر نیز مجروح شدند. نزاع دسته جمعی در خرم آباد ۲ کشته بر جا گذاشت سرهنگ رضا شیراوژن عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این حادثه حوالی ظهر امروز به دلیل اختلافات قومی و در منطقه گلدشت خرم آباد رخ داد که در این رابطه تعداد ۳۰ نفر توسط نیروهای امنیتی و انتظامی دستگیر شده اند. وی تصریح کرد: اکنون پلیس با هوشیاری کامل در منطقه حضور دارد و اوضاع منطقه کاملا به حالت عادی برگشته است. شیراوژن افزود: علت درگیری در دست بررسی است و اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان گفت: بر اثر درگیری دسته جمعی در خرم آباد 2 نفر کشته و چهار نفر نیز مجروح شدند.

سرهنگ رضا شیراوژن عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این حادثه حوالی ظهر امروز به دلیل اختلافات قومی و در منطقه گلدشت خرم آباد رخ داد که در این رابطه تعداد 30 نفر توسط نیروهای امنیتی و انتظامی دستگیر شده اند.

وی تصریح کرد: اکنون پلیس با هوشیاری کامل در منطقه حضور دارد و اوضاع منطقه کاملا به حالت عادی برگشته است.

شیراوژن افزود: علت درگیری در دست بررسی است و اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

این مطلب برایم مفید است