کدخبر: ۲۸۴۸۴۶ لینک کوتاه

عارف رقیب لاریجانی می‌شود؛ فرهنگی و مصری رقیب پزشکیان و مطهری

اقتصادنیوز: محمدرضا عارف به عنوان کاندید پست ریاست مجلس از سوی فراکسیون امید معرفی خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز، محمد فیضی عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون امید در گفت وگو با تسنیم گفت: در نشست مجمع عمومی صبح امروز این فراکسیون مقرر شد تا فراکسیون امید برای 12 پست هیئت‌رئیسه لیست واحد ارائه کند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس با بیان اینکه تاکنون لیستی برای انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس از سوی فراکسیون تدوین نشده است، تصریح کرد: به احتمال قوی آقای عارف به عنوان کاندید پست ریاست مجلس معرفی خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید مجلس اضافه کرد: روز شنبه 4 اردیبهشت در مجمع‌ عمومی فراکسیون لیست نهایی برای انتخابات هیئت‌رئیسه نهایی و اعلام خواهد شد.

هم‌چنین محمدحسین فرهنگی در گفتگو با  مهر، درباره نحوه حضور فراکسیون متبوعش در انتخابات هیئت رئیسه مجلس، گفت: در حال حاضر درباره انتخابات هیئت رئیسه مجلس به اجماع کامل نرسیده‌ایم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: طبق مباحث صورت گرفته، بنده و عبدالرضا مصری احتمالاً گزینه‌های این فراکسیون برای نواب اول و دوم هستیم اما سایر جزئیات روز شنبه تعیین تکلیف می‌شود.

فرهنگی درباره گزینه فراکسیون نمایندگان ولایی برای ریاست مجلس، اظهار داشت: در این باره هم هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم اما با توجه به مباحث صورت گرفته اکثر اعضا نظرشان این است که از لاریجانی حمایت شود اما در این زمینه هم مخالفانی وجود دارد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند