کدخبر: ۲۸۵۲۰۷ لینک کوتاه

صحنه‌ای باورنکردنی که سگ وفادار در یک دانشگاه رقم زد

اقتصادنیوز: اقتصادنیوز: سگ ولگرد با حضور در دانشگاه که دوستش زمانی در آن تدریس می‌کرد، صحنه‌ای باورنکردنی را در مقابل چشمان دانشجویان و استادان رقم زد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سگ ولگرد با حضور در دانشگاهی که دوستش زمانی در آن تدریس می‌کرد صحنه‌ای باورنکردنی را در مقابل چشمان دانشجویان و استادان رقم زد.

" کارملیتو مارسلو" ۵۸ ساله که یک استاد دانشگاه بود در خیابان با این سگ ولگرد آشنا شده بود و طی مدت بیش از ۲ سال همیشه به این سگ آب و غذا می‌داد. این سگ دو وعده صبحانه و ناهار از این استاد دانشگاه حیوان‌دوست دریافت می‌کرد.

اما دوستی این استاد دانشگاه با این سگ ولگرد زیاد طول نکشید. کارملیتو اوایل ماه گذشته و هنگامی که دچار حمله قلبی شد دیگر نتوانست در دانشگاه حاضر شود و روز شنبه تاریخ ۱۸ می‌ چشم از جهان فرو بست. مرگ این استاد موجب شد تا دوست وفادارش با حضور در دانشگاهی که او به تدریس مشغول بود صحنه‌ای باورنکردنی را رقم بزند.

ویدئویی که توسط دوربین تلفن همراه و توسط یکی از شاهدان عینی تهیه شده است، این سگ در حالی نشان می‌دهد که قصد دارد با دست درب کلاسی را که کارملیتو در آن تدریس می‌کرد را باز کند. این سگ پس از باز کردن درب در حالی که در بیرون از کلاس به امید دیدن کارملیتو پشت درب ایستاده است، دیده می‌شود.

گفته می‌شود؛ این سگ در مراسم تدفین کارملیتو نیز حضور پیدا کرده بود. تعدادی از دانشجویان کارملیتو تصمیم گرفته بودند دوست وفادار او را نیز در مراسم تدفین با خود به همراه ببرند. در یکی از تصاویری که از مراسم تدفین این استاد دانشگاه منتشر شده این سگ ولگرد را در کنار تابوت او نشان می‌دهد. این اتفاق در دانشکده مابالاکات واقع در شهر " پامپانگا" فیلیپین رخ داد.

گفتنی است؛ وفاداری باورنکردنی این سگ در حالی خبرساز می وشد که سال گذشته نیز یک سگ وفادار در یکی از خیابان های چین صحنه ای عجیب را رقم زده بود. این سگ پس از آنکه صاحبش توسط آمبولانس بعد از سکته مغزی به بیمارستان منتقل می شد تمام طول مسیر را به دنبال خودروی آمبولانس دویده بود.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند