کدخبر: ۲۸۵۸۷۴ لینک کوتاه

جنگ روانی و اقتصادی آمریکا خللی در اراده ملت ایران نخواهد داشت

اقتصادنیوز: فرماندار میبد گفت:با تحریم‌های همه جانبه استکبار جهانی، امسال در کشور شرایط ویژه ایی حاکم است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، حسین فلاح فرماندارمیبد در جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز قدس امسال با بیان اینکه تحریم‌های اقتصادی و جنگ روانی آمریکا زره ایی در ایمان و اراده ملت ایران خللی وارد نمی‌کند گفت: جهبه کفر و الحاد و استکبار در روز  راهپیمایی قدس امسال، وحدت و همبستگی ملت ایران را در حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های اسلام و انقلاب و نظام خواهند دید.

وی با تاکید بر حضور گسترده اقشارمختلف مردم اعم از اصناف و کسبه، روحانیت، اساتید دانشگاهیان و دانشجویان،  دانش آموزان  و نسل امروز در راهپیمایی  روز قدس  امسال گفت: راهپیمایی روز قدس امسال با شکوهتراز سال‌های قبل در شهرستان میبد برگزار می‌شود.

وی افزود: راهپیمایی روز قدس در شهرستان میبد از ساعت ۱۱  از محل بیت آیت الله اعرافی – میدان شهید صدوقی، میدان امام حسین به سمت میدان جانباز آغاز و از ساعت ۱۲ ازمیدان جانباز به سمت مصلی برگزار خواهد شد.

 به فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس و اعلام همبستگی با مردم مظلوم  فلسطین  و اعلام انزجار از اسرائیل غاصب نامگذاری شده که در سراسر عالم اسلام راهپپمایی برگزار می‌شود.

این مطلب برایم مفید است