کدخبر: ۲۸۵۸۸۴ لینک کوتاه

پروژه های محرومیت زدایی توسط سپاه با جدیت دنبال می شود

اقتصادنیوز: فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه مهم ترین وظیفه سپاه محرومیت زدایی است، گفت: پروژه های محرومیت زدایی از سوی سپاه با جدیت پیگیری می شود.

به گزارش افتصادنیوز به نقل از خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله‌پور ظهر یکشنبه در حاشیه مراسم افتتاح دو واحد پروژه مسکن محرومان در شهرستان فومن محرومیت زدایی را مهم‌ترین وظیفه سپاه دانست و گفت: پروژه‌های محرومیت‌زدایی در سپاه با جدیت دنبال می‌شود و به تغییر دولت‌ها نیز ارتباطی ندارد.

سردار عبدالله‌پور با تاکید بر لزوم توجه به رفع محرومیت‌های مناطق روستایی، افزود: روستاییان در طول انقلاب اسلامی همواره از ارزش‌های نظام و انقلاب دفاع کرده‌اند و سپاه نیز وظیفه خود می‌داند در راستای رفع نیازهای آنها تلاش کند.

وی با بیان اینکه مسئولان باید از فرصت به دست آمده برای خدمت به مردم به خوبی استفاده کنند، گفت: سپاه قدس گیلان آمادگی دارد تا هم در حوزه‌های مالی و هم تأمین نیروی انسانی به دولت کمک کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای محرومیت‌زدایی در شهرستان فومن، ادامه داد: تاکنون مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان برای اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی به این شهرستان اختصاص داده شده است.

 
این مطلب برایم مفید است