کدخبر: ۲۸۶۰۵۲ لینک کوتاه

رئیس جمعیت هلال احمر آمل:

رودخانه هراز ۴ قربانی گرفت

اقتصادنیوز : رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل از اعزام تیم های امدادی برای جستجو و نجات چهار فرد غرق شده در رودخانه هراز خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ،جمشید نیک زاد درتشریح حوادث امروز افزود: در پی تماس و اطلاع رسانی دهیار وانا بخش لاریجان در ساعت ۱۱ صبح روز دوشنبه در خصوص سقوط خانم ۲۴ ساله تهرانی در محوطه تونل وانا به رودخانه هراز، تیم‌های امدادی پایگاه‌های کهرود، گزنک و رینه بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: این خانم که به همراه خانواده اش در کنار رودخانه مشغول عکس گرفتن بود دچار سرخوردگی و نهایتاً به رودخانه هراز سقوط کرده است.

رئیس جمعیت هلال احمر آمل ادامه داد: در حین جستجو برای پیدا کردن این خانم، به حادثه دیگری که از طریق سامانه ۱۱۲ مبنی بر حادثه برای نوجوان ۱۰ ساله به همراه خانواده اش در حاشیه پل وانا در حال استراحت بود به داخل رودخانه سقوط کرده بود، خبر داد.

نیکزاد در تشریح جزئیات این حادثه نیز گفت: پس از سقوط نوجوان ۱۰ ساله مادر این نوجوان برای نجات فرزندش به داخل آب می‌رود که متأسفانه جریان آب مانع خروج و نجاتش می‌شود.

وی افزود: دایی نوجوان هم که شاهد غرق شدن خواهر و خواهر زاده اش بود به داخل آب رفته و متأسفانه جریان آب او را نیز می‌برد.

رئیس جمعیت هلال احمر آمل با ابراز تأسف از جان باختن چهار نفر از هموطنان عزیزمان در رودخانه هراز بیان کرد: با اعلام این حادثه تیم امدادی پایگاه پلور نیز به تیم‌های جستجو اضافه شدند.

نیک زاد اضافه کرد، هر چند تلاش‌های تیم‌های امدادی برای جستجوی جانباختگان ادامه دارد اما به علت شدت جریان آب رودخانه و تلاش‌های تیم‌های امدادی، نیروهای محلی، دهیاری وانا و نیروی انتظامی، تاکنون فقط جسد خانم ۳۵ سال و برادرش از آب پیدا شده است.

وی یادآورشد: جستجو برای یافتن نوجوان ۱۰ ساله و جسد خانم ۲۴ ساله توسط تیم‌های نجات این جمعیت ادامه دارد. 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند