کدخبر: ۲۸۶۶۲۵ لینک کوتاه

بودیمیر برای پرسپولیس چقدر هزینه دارد؟

​۲اقتصاد نیوز:- با توجه به تحریم‌های موجود امکان پرداخت پول (ولو در صورت فراهم شدن) نیز بسیار سخت و دشوار جلوه می‌کند. باشگاه پرسپولیس نیز از این قاعده مستثنی نیست. مدیران باشگاه پرسپولیس پس از چند ماه تأخیر بالاخره توانستند مطالبات برانکو ایوانکوویچ را پرداخت کنند، اما هنوز مبلغ قرارداد دستیاران او پرداخت نشده است. همچنین بازیکنان خارجی که عبارتند از : بوژیدار رادوشوویچ، بشاررسن و ماریو بودیمیر!

به گزارش اقتصاد نیوز،اما نکته جالب در مورد این آخری است که فقط یک گل برای پرسپولیس زد و آن‌هم گل قهرمانی تیم در بازی با پارس جنوبی جم بود. شنیدیم این مهاجم باتجربه برای نیم‌فصل بازی در پرسپولیس قراردادی ۱۵۰ هزاریورویی بسته که با احتساب ۱۵۰ هزاریورو برای باشگاه دینامو زاگرب رقمی معادل ۳۰۰ هزاریورو می‌شود. گویا قرار است ۱۲۰ هزاریورو نیز در لیگ نوزدهم به این قرارداد اضافه شود که ۴۲۰ هزاریورو خواهد شد! با توجه به قیمت ۱۵ هزارتومانی هر یورو محاسبه کنید تا بدانید ۴۲۰ هزاریورو چه هزینه نجومی خواهد شد.

آیا به نظر شما ماریو بودیمیر با فقط یک گل زده در لیگ برتر و یک گل زده در لیگ قهرمانان آسیا ۴۲۰ هزاریورو (معادل ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان!) می‌ارزد؟! بگذارید جور دیگری بپرسیم که وقتی ماریو بودیمیر با این کارنامه ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از باشگاه پرسپولیس می‌گیرد، علی علیپور بهترین گلزن این تیم که ۱۴ برابر (!) ماریو بودیمیردر لیگ برتر ایران گل زده چقدر باید دریافت کند؟

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند