کدخبر: ۲۸۶۹۷۵ لینک کوتاه

افزیش جذابیت و قدرت بی‌سابقه در خودروهای جدید بی‌ام‌ دبلیو +تصاویر

اقتصاد نیوز:یکی از معروف‌ترین تیونر‌های خودرو‌های شرکت بی‌ام‌و تغییرات جذاب و مفیدی را روی اتومبیل‌های جدید BMW به وجود آورده است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت تیونیک خودرو AC Schnitzer یکی از معروف‌ترین تیونر‌های خودور‌های BMW در جهان است. این شرکت به تازگی با اضافه نمودن قطعات و ایجاد تغییراتی در خودرو‌های جدید بی‌ام‌و بر قدرت و زیبایی آن‌ها افزوده است. AC Schnitzer تا به حال تیونیگ‌های جذابی از خودرو‌های سری ۸ و سری ۳ بی‌ام‌و عرضه کرده است.

بی ام دبلیو

اگر شما به تازگی یک از خودرو‌های سری ۸ بی‌ام‌و را خریداری کرده‌اید و به ایجاد تغییراتی جذاب در خودرو خود می‌اندیشید، می‌توانید آن را به شرکت AC Schnitzer بسپارید. این شرکت در تیونیگ‌های جدید خود علاوه بر تغییر در ظاهر اتومبیل، با اضافه کردن قطعات به منبع اگزوز و تغییر در لوله آن، صدایی خروجی از موتور خودرو را بسیار دوست داشتنی‌تر کرده است.

بی ام دبلیو

در تیونیگ خودرو‌های سری ۸ بی‌ام‌و سیستم تعلیق نیز تا حدودی دستکاری شده و عملکردی بسیار بهتر را از خود نشان می‌دهد. شرکت AC Schnitzer در فعالیت‌های جدید خود تنها به ایجاد تغییرات ظاهری بسنده نکرده و با افزودن کیت‌های تقویت کننده به موتور مدل M850i قدرت موتور را از ۵۲۳ اسب بخار به ۶۱۲ اسب بخار و در 840d قدرت موتور را از ۳۱۵ به ۳۷۴ اسب بخار رسانده است.

بی ام دبلیو

بال عقب و شکاف‌هایی که این شرکت در خودرو‌های جدید بی‌ام‌و به وجود آورده است ظاهر تمام اسپرت و باصلابت را به اتومبیل بخشیده است. مهندسان AC Schnitzer در ایجاد تغییرات به تمامی قسمت‌های خودرو توجه کرده و حتی به قیمت‌های کمتر نمایان خودرو نیز توجه می‌کنند. به عنوان مثال در تیونینگ جدید این شرکت پدال‌های زیر پای راننده تغییر کرده از پدال‌های جذاب آلومینیومی به جای پدال‌های اصلی استفاده شده است.

با وجود تغییرات گسترده‌ای که این شرکت روی خودرو‌های سری ۸ بی‌ام‌و ایجاد کرده است در فرآیند تیونینگ اتومبیل‌های سری ۳ مانند خودرو 320i تغییراتی بسیار صورت نگرفته است و مهم‌ترین آن‌ها تغییر در سیستم اگزود و صدای خارج شده از خودرو است.

 

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند