کدخبر: ۲۸۷۱۵۴ لینک کوتاه

ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور هراز

اقتصادنیوز : رئیس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور هراز خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ،سرهنگ سیاوش محبی در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای مواصلاتی شرق استان تهران اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه در مسیر جنوب به شمال محور هراز محدوده آبعلی و امامزاده هاشم به صورت سنگین در جریان است و در این شرایط خودروها به صورت کند در حال حرکت هستند.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم پرحجم اما روان در جریان است.

وی خاطرنشان کرد: رانندگان لازم است، مقررات راهنمایی و رانندگی را به صورت کامل رعایت کنند و با صبر و شکیبایی و پرهیز از تعجیل در رانندگی از وقوع حوادث در محورها جلوگیری کنند.

محبی گفت: از هموطنان عزیز خواهشمندم که در زمان رانندگی صبر و حوصله داشته باشند و از تعجیل در رانندگی پرهیز کنند و حتماً رعایت سرعت مطمئنه را داشته باشد برای رفع خستگی حتماً برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند و برنامه بازگشت خود را به ساعات پایانی موکول نکنند؛ چرا که در ساعات پایانی شب خستگی سبب وقوع تصادفات خواهد شد.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران با بیان این که همکاران در پلیس راه همواره کنار مسافران خواهند بود، گفت: همکاران پلیس راه همواره در کنار مسافران و رانندگان بودن را سر لوحه و نصب‌العین خود قرار می‌دهند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند