کدخبر: ۲۸۷۸۶۱ لینک کوتاه

رفیق بازی دونالد ترامپ با ملکه انگلیس /عکس

اقتصادنیوز: رئیس جمهور آمریکا ملکه انگلیس را "زنی فوق العاده" خواند و گفت که با او "صمیمیتی ذاتی" دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس جمهور ۷۲ ساله آمریکا در مصاحبه با لورا اینگراهام مجری فاکس نیوز که در زمان حضور در قبرستان سربازان کشته شده آمریکایی در عملیاتی در زمان جنگ جهانی دوم در نُرماندی فرانسه انجام داد، گفت، ملکه الیزابت ۹۳ ساله "زنی فوق العاده" است.

ترامپ خاطر نشان کرد: دیدارم با ملکه انگلیس فوق العاده بود. من فکر می‌کنم که واقعاً باید بیشتر او را بشناسم چون نشستهای زیادی با او داشتم و ما صمیمیتی ذاتی داشتیم.

او همچنین گزارشهایی که اخیراً انتشار یافته و مدعی شدند او در دیدار با ملکه الیزابت، مشتش را به مشت ملکه انگلیس کوبیده تکذیب کرد.

او گفت: من این کار را نکردم اما با او رابطه‌ای عالی داشتم و ما یک زمان واقعاً عالی را کنار یکدیگر سپری کردیم. عده‌ای حتی می‌گویند هرگز ندیده‌اند ملکه انگلیس تاکنون زمانی بهتر از این و پر انرژی‌تر از این را تجربه کرده باشد.

ترامپ در ادامه این صحبتهایش خاطر نشان کرد: ما در یک دوره زمانی صحبتهایی محکم و صریح داشتیم و من حتی نفهمیدم کسان دیگری که در پای میز بودند چه کسانی بودند و هرگز با آنها حرف نزدم.

رئیس جمهور آمریکا در حالی برای دیدار با ملکه و مقامات انگلیس همراه با همسر و چهار فرزندش به این کشور سفر کرد که در آنجا استقبالی تشریفاتی از آنها به عمل آمد.

او در این سفر یک ناهار خصوصی با ملکه انگلیس و اعضای خاندان سلطنتی این کشور داشت و در ادامه به بازدید از بنای "وستمینستر اَبی" پرداخته و در ادامه به جمع شاهزاده چارلز ولیعهد انگلیس و همسرش برای صرف چای در "کلارنس هاوس" پیوست.

ترامپ و همسرش در آخرین روز سفرشان به انگلیس همراه با ملکه انگلیس و شاهزاده چارلز در مراسم گرامیداشت هفتاد و پنجمین سالگرد عملیات "دی-دِی" در زمان جنگ جهانی دوم حضور پیدا کرد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند