کدخبر: ۲۸۸۱۶۴ لینک کوتاه

مقام مسوول:همراه بیماران شهرستانی شب‌ها در پارک‌های تهران می‌خوابند

معاون کل وزارت بهداشت گفت: بسیاری از همراهان بیماران که از شهرستان به تهران می‌روند در پارک‌ها استراحت کرده تا شب را به صبح رسانده و به وضعیت بیمارشان رسیدگی کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، ایرج حریرچی عصر امروز در آئین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان با اشاره به اینکه واحدی زنجیره خدمات دانشگاه علوم پزشکی و اقدامات توسعه‌ای این حوزه را رشد بیشتری داده و نتایج خوبی را کسب کردند، اظهار داشت: تلاش‌های صورت گرفته در حوزه عمرانی درمان در کردستان باعث شده که طی چند سال آینده نیاز به این بخش توسعه‌ای مرتفع شود.

معاون کل وزارت بهداشت با ابراز تأسف از اینکه بسیاری از همراهان بیماران که از شهرستان به تهران می‌روند در پارک‌ها استراحت می‌کنند تا شب را به صبح رسانده و بتوانند به وضعیت بیمارشان رسیدگی کنند، تصریح کرد: مشاهده چنین صحنه‌هایی بسیار خجالت‌آور است و ما را متأثر می‌سازد.

وی با تأکید بر اینکه باید تلاش کرد تا اعزام بیماران به مراکز درمانی مرکز را به کمترین میزان خود رساند، ادامه داد: با این اقدام علاوه بر کاهش هزینه‌های رفت و آمد و درمان می‌تواند بسترساز کاهش آلام بیماران و همراهان آنان گردد.

این مطلب برایم مفید است