کدخبر: ۲۸۸۴۸۰ لینک کوتاه

نماینده پایداری در مجلس: باباجان من داعش از دیوار وارد مجلس نشد، از در وارد شد

اقتصادنیوز: نماینده جبهه پایداری در مجلس دهم در نطق میان دستور خود ضمن اعتراض به محقق نشدن تحقیق و تفحص از مجلس، خطاب به رئیس مجلس گفت: مجلس را از این زبونی و ذلت خارج کنید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، سیدمحمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در نطق میان دستور خود به موضوع تحقیق و تفحص از مجلس اشاره کرد و با مورد خطاب قرار دادن هیئت رئیسه گفت: طرح تحقیق و تفحص از مجلس و ارکان آن بیش از یک سال کلید خورده است. این طرح تقدیم هیئت رئیسه شده است اما برخلاف آیین نامه دست به فراموشی سپرده شده است.

او در ادامه افزود: نمایندگان شاهد آن هستند که هر روز یک دیواری در مجلس بنا می شود و بعدا خراب می شود.بابا جان من داعش از دیوار وارد نشد از در وارد شد باید معلوم شود که پیمانکاران مجلس چه کسانی هسند و مسافران خارجی بر چه اساسی انجام میشود شفاف سازی را از خود شروع کنیم؟

ابطحی نطقش را با اشاره مستقیم به علی لاریجانی رئیس مجلس پایان داد و گفت: آقای لاریجانی ضمن تبریک به ریاست شما! امیدوارم در پایان این دوره نقش خودتان را به عنوان سخنگوی مجلس به درستی ایفا کنید ‌و مجلس را از این زبونی و ذلت خارج کنید مجلس اگر در راس امور بود امروز وضعیت مملکت به این اسفناکی نبود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند