کدخبر: ۲۸۸۶۰۲ لینک کوتاه

فهرست جدید پر درآمدترین ورزشکاران جهان

اقتصاد نیوز:مجله فوربس، در بروز رسانی جدید خود، فهرست پر درآمدترین ورزشکاران جهان را منتشر کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز ،لیونل مسی با 112 میلیون یورو، پر درآمدترین ورزشکار جهان است. پس از او، کریستیانو رونالدو و نیمار حضور دارند. پس از آنها، سائول کانلو آلوارز، ستاره مکزیکی بوکس، در رده چهارم است و راجر فدرر، اسطوره تنیس جهان در رده پنجم حضور دارد. راسل ویلسون و آرون راجرز، ستاره های فوتبال امریکایی در رده های ششم و هفتم هستند. پس از آنها، لبران جیمز، استفان کری و کوین دورانت، ستاره های بسکتبال NBA حضور دارند. 

این درآمدهای کلی بازیکنان است. به عنوان مثال لیونل مسی در مجموع 112 میلیون یورو، معادل 127 میلیون دلار درآمد کلی دارد. 92 میلیون دلار از آن دستمزد و پاداش های او در بارسلونا است و در مجموع 35 میلیون دلار از اسپانسرهایش کسب می کند.

1_0

ارقام جدول بالا، به واحد میلیون دلار و نشان دهنده تفکیک درآمد ورزشکاران است. به عنوان مثال، کریستیانو رونالدو از اسپانسرهای شخصی اش بیشتر از مسی و 44 میلیون دلار می گیرد اما مجموع دستمزد و پاداش های او 65 میلیون دلار است. دستمزد نیمار بالاتر از کریستیانو رونالدو است اما ستاره پاری سن ژرمن کمتر از رونالدو از اسپانسرینگ درآمد کسب می کند و به همین دلیل در جدول پایین تر قرار می گیرد. 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند