کدخبر: ۲۸۹۴۳۵ لینک کوتاه

آیفون های آینده برای کاربران خسته کننده می‌شوند

​اقتصاد نیوز:تحلیلگران ادعا می‌کنند آیفون های سال ۲۰۱۹ اپل به خاطر فقدان ویژگی‌های هیجان انگیز نسبت به نسل پیشین خود٬ خسته کننده خواهند بود. اما آیا این اتفاق منجر به فروش کمتر آیفون های جدید نسبت به نسل قبل خود نیز می‌شود؟

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از گجت نیوز،اپل در اواخر سال جاری میلادی قصد دارد از آیفون های جدید خود پرده برداری کند و بر اساس یافته‌هایمان٬ ما می‌دانیم که بزرگ‌ترین تغییر این گوشی‌ها دوربینشان خواهد بود. گفته می‌شود آیفون های سال ۲۰۱۹ به دوربین سه گانه مجهز خواهند شد. با این حال٬ این تنها چیزیست که ما انتظارش را داریم.

آیفون‌های سال ۲۰۱۹ قدرتمند٬ اما فاقد ویژگی‌های هیجان انگیز جدید هستند

تحلیلگران شرکت Mizuho Securities می‌گویند چون این گوشی‌ها تازگی ندارند و از جنس نسل پیشین خود هستند٬ برای کاربران خسته کننده خواهند بود. گرچه آیفون های سال ۲۰۱۹ به لطف تراشه‌ی قدرتمند ٬A۱۳ عملکرد به مراتب بهتری را نسبت به نسل پیشین خود ارائه می‌کنند. این گوشی‌ها در عکاسی نیز بهتر عمل می‌کنند و عکس‌های مناسب‌تری را ثبت می‌کنند٬ اما به غیر از این‌ها ما در مورد هیچ قابلیت جدید دیگری که بتواند مشتریان را شگفت زده کند٬ نشنیده‌ایم.

ضمن آنکه به نظر می‌رسد اپل ترکیب نمایشگرهای فعلی را دست نخورده باقی بگذارد و دو مدل با نمایشگر OLED و یک آیفون با نمایشگر LCD را در سال جاری میلادی روانه‌ی بازار کند. همچنین٬ اگر شایعاتی که تا بدین لحظه شنیده‌ایم به واقعیت تبدیل شوند٬ اپل لمس سه بعدی را نیز از گوشی‌های خودش حذف خواهد کرد.

یک تحلیلگر می‌گوید:ما انتظار داریم آیفون های سال ۲۰۱۹ فاقد تغییرات گسترده‌ای باشند. ما فکر می‌کنیم آیفون‌ها هر ۲ سال با یک سبک طراحی و با قابلیت‌هایی یکسان روانه‌ی بازار شوند که اتفاق نادری در بین شرکت‌های گوشی‌سازی است.

این که آیا مشتریان علی‌رغم نبود ویژگی‌های هیجان انگیز به سمت خرید این گوشی می‌روند مهم نیست٬ با توجه به قیمت‌های فعلی٬ سخت می‌توان تصور کرد صاحبان آیفون‌های سال گذشته قصد تعویض گوشی خود با این دیوایس‌های جدید را داشته باشند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند