کدخبر: ۲۸۹۵۳۱ لینک کوتاه

نماینده اصولگرا: دولت در معرفی وزیر آموزش و پرورش مقاصد سیاسی و انتخاباتی دارد

اقتصادنیوز: عضو شورای مرکزی فراکسیون ولایی با بیان اینکه پیش بینی ما از انتصاب سرپرست وزارت آموزش و پرورش این است که دولت به دنبال اهداف انتخاباتی است، گفت: روحانی می‌خواهد امتیازی به اصلاح‌طلبان بدهد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، احمد علیرضا بیگی با اشاره به گزینه‌های احتمالی تصدی وزارت آموزش و پرورش، اظهار داشت: شنیده‌ها حاکی از آن است که سید جواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی معرفی می‌شود، معرفی این فرد با اهداف سیاسی و انتخاباتی است. وی بیش از آنکه دارای سوابق حضور در وزارت آموزش و پرورش باشد دارای سوابق مسئولیت‌های سیاسی است.

نماینده مردم تبریز در مجلس ادامه داد: انتظار ما از رئیس جمهور این است که تعویض طلایی را بر مبنای مقتضیات امروز جامعه انجام دهد زیرا دو سال است که کابینه دولت شکل گرفته و تیم اقتصادی دولت کارکرد مناسبی نداشته است الان دقیقاً بین دو نیمه قرار داریم. اگر سرمربی شرایط را درست تشخیص دهد می‌تواند تیمش را اصلاح کند، از این مقطع که عبور کنیم روحانی در سراشیبی است و نمی‌تواند کاری را انجام دهد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه پیش بینی ما از انتصاب سرپرست وزارت آموزش و پرورش این است که دولت به دنبال اهداف انتخاباتی است، گفت: روحانی به دنبال این است که امتیازی به اصلاح طلبان بدهد و با آنها هم رو در بایستی دارد و می‌خواهد مجلس جواب منفی به سرپرست فعلی وزارت آموزش و پرورش بدهد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند