کدخبر: ۲۸۹۹۷۵ لینک کوتاه

حضور آبراهام لینکلن در میتینگ انتخاباتی ترامپ + تصاویر

اقتصادنیوز: شخصی که شباهت زیادی به «آبراهام لینکلن» شانزدهمین رئیس‌جمهور آمریکا داشت در گردهمایی انتخاباتی دونالد ترامپ حضور یافت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اسپوتنیک نوشت، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا روز گذشته (سه‌شنبه) در یک گردهمایی در اورلندوی فلوریدا رسما از راه‌اندازی ستاد انتخاباتی‌اش برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا خبر داد. اما در این گردهمایی شخصی که همانند «آبراهام لینکلن» شانزدهمین رئیس جمهور آمریکا لباس بر تن کرده بود هم حضور داشت.

این شخص با ریش و کلاهی که شباهت زیادی به «آبراهام لینکلن» داشت در گردهمایی ترامپ حضور یافت و این مسئله از چشم شرکت کنندگان دیگر دور نماند و آن‌ها اقدام به انتشار عکس‌هایی از این شخص در رسانه‌های اجتماعی کردند.

حضور «آبراهام لینکلن» در گردهمایی انتخاباتی ترامپ! + تصاویر

حضور «آبراهام لینکلن» در گردهمایی انتخاباتی ترامپ! + تصاویر

آبراهام لینکلن شانزدهمین رئیس‌جمهور آمریکا و نخستین رئیس‌جمهور این کشور از حزب جمهوری خواه بود. وی از سال ۱۸۶۱ تا ۱۸۶۵ رئیس‌جمهور آمریکا بود.

حضور «آبراهام لینکلن» در گردهمایی انتخاباتی ترامپ! + تصاویر

دونالد ترامپ در حال حاضر در کنار ۲۴ دموکرات و یک جمهوری خواه دیگر برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ به رقابت می‌پردازد. نتایج نظرسنجی‌های اخیر حاکی از آن است که بخت پنج نامزد دموکرات برای پیروزی در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا به مراتب بیشتر از دونالد ترامپ است. نتایج نظرسنجی فاکس نیوز که به تازگی منتشر شد، نشان داد جو بایدن، نامزد حزب دموکرات و معاون رئیس جمهور پیشین آمریکا با اختلاف ۱۰ امتیاز از ترامپ پیشی گرفته است. فاکس نیوز در حالی چنین نظرسنجی را برگزار کرده است که یکی از شبکه‌های محبوب دونالد ترامپ محسوب می‌شود.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند