کدخبر: ۲۹۰۲۴۷ لینک کوتاه

هشدار به دونالد ترامپ؛ دست‌ازپا خطا نکن دلت برای ایوانکا بسوزد!

اقتصادنیوز: باقری گفت: آقای ترامپ کمی عاقل باش و دست از ماجراجویی بردار، دلت برای دخترت ایوانکا بسوزد، دست از پا خطا کنی، لباس جیغ ایوانکا مشکی خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از عصر ایران، محمد جواد باقری امام جمعه اسالم در خطبه های نماز جمعه این هفته باقری با اشاره به شیطنت آمریکا در ماجرای انفجار دو نفتکش ژاپنی مستقر در دریای عمان در ایام سفر نخست وزیر ژاپن به کشورمان گفت: آمریکا از یک طرف واسطه و پیام برای ما می فرستد اما از طرف دیگر با شیطنت می خواهد رابطه ما با ژاپن را خراب کند.

امام جمعه اسالم با بیان ساقط شدن پهپاد گلوبال هاوک آمریکا توسط سامانه پدافند سوم خرداد سازمان هوا و فصا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مرزهای آبی سرزمینی در هرمزگان گفت: یکبار دیگر دست قدرت خدا از آستین بیرون آمد و ادعاهای مضحک و پوشالی مستکبران در قدرت و هیمنه آنها را نقش بر آب کرد. می خواستند انفجار نفتکش ژاپن را به گردن ما بیندازند، پهپاد ضد رادارشان را زدیم.

باقری گفت: بیچاره ها با ناو آبراهام لینکن برای ما شاخ و شانه می کشیدند اما امروز پهپاد به اصطلاح ضد رادار و ردیابی شان مورد اصابت موشک های ما قرار گرفته است. آقای ترامپ کمی عاقل باش و دست از ماجراجویی بردار، دلت برای دخترت ایوانکا بسوزد، دست از پا خطا کنی، لباس جیغ ایوانکا مشکی خواهد شد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند