کدخبر: ۲۹۰۲۷۵ لینک کوتاه

دستگیری اعضای باند جعل مهر پزشکی

اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور از شناسایی و دستگیری پنج نفر از اعضای باند جعل مهر متخصصان پزشکی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، سرهنگ حسین دهقان پور در این خصوص گفت: با دریافت خبری مبنی بر فعالیت افرادی در زمینه جعل مهر متخصصان پزشکی و سوءاستفاده از آن، موضوع در دستورکار پلیس آگاهی شهرستان نیشابور قرار گرفت.

وی اظهار داشت: کارآگاهان دایره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی در تحقیقات فنی و پلیسی متوجه شدند افرادی با آشنایی کامل از وضعیت قیمت داروهای اعصاب و روان، مهر برخی متخصصان اعصاب و روان جعل و با ثبت داروهای گران قیمت بر روی دفترچه های دوستانشان، داروها را از داروخانه ها به قیمت مصوب تحویل و سپس با قیمت آزاد به فروش می‌رساندند.

دهقانپور خاطر نشان کرد: کارآگاهان اداره پلیس در ادامه تحقیقات پرونده به سرنخ های جدیدی دست یافتند مبنی بر اینکه در برخی شهرستان های دیگر از جمله مشهد و فریمان از سوی این باند اتفاق افتاده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با تلاش کارآگاهان، خانم جوانی که قبلا به عنوان منشی فعالیت می کرد، شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی وی دستگیر شد. همچنین متهم 36 ساله در مواجهه با ادله و مستندات پلیس تا کنون به هشت مرحله جعل مهر و کلاهبرداری با کمک و همدستی یک خانم و سه مرد دیگر اعتراف کرد و پلیس دیگر اعضای باند را دستگیر کرد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند