کدخبر: ۲۹۰۳۷۴ لینک کوتاه

خانه های ۶۰ متری و کوچکتر را اینگونه طراحی کنید + عکس

اقتصادنیوز: دو نمونه شیک از طراحی داخلی لاکچری در خانه های ۶۰ متری و کمتر را مشاهده کنید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پرشین وی؛ در حالی که بیشتر اوقات داشتن فضای وسیع از اصلی نیازهای طراحی “خانه های لاکچری” است ولی گاهیاوقات، یک دکور لاکچری می تواند در سایز کوچکتری ظاهر شود. در زیر با دکوراسیون خانه های ۶۰ متری لوکسآشنا خواهید شد.

در دو طراحی داخلی که در زیر مشاهده خواهید کرد آپارتمان های ۶۰ متری و حتی زیر ۶۰ متر هستند ولی به لطف نوع طراحی و کیفیت بالای لوازم به کار رفته در آن، نمایی قابل توجه و لوکس دارند.

اگر به دنبال آن هستید که آپارتمان کوچک یا متوسط تان نمایی لوکس تر داشته باشد، به گزارش پرشین ویشاید نمونه طراحی داخلی های زیر الهام بخش خوبی برای شما باشند.

منزل شماره ۱

خانه زیر با تنها ۵۰ متر مربع، آپارتمانی جذاب محسوب می شود چرا که از برخی راه کارهای حرفه ای در فضاهای کوچک نظیر سقف بلند، پنجره های بزرگ و پلان باز در آن استفاده شده است.

دکوراسیون این منزل ساده باقی مانده و تنها از چند آیتم چشمگیر مانند آباژور استفاده شده است و تنها رنگی که به این فضا افزوده شده از طریق ساده ترین لوازم خانگی مثل یک ظرف میوه روی میز است.

دکوراسیون خانه های 60 متری

دکوراسیون اتاق نشیمن

یکی از نکات جالب این منزل این است که طراح به جای استفاده از یک دستگاه تلویزیون خانگی، از یک پروژکتور سفید روی دیوار برای سرگرمی اهل خانه استفاده کرده است و مبلمان اتاق نشیمن نیز در حداقل است و در صورت حضور مهمان، به سادگی صندلی های اتاق غذاخوری را به اتاق نشیمن می آورند.

آشپزخانه این خانه به طور کامل در رنگ سفید نگه داشته شده که چندان قابل توجه نباشد ولی در عوض در محوطه غذاخوری از میز و صندلی هایی در رنگ های گرم تر استفاده شده که جلوه ای مشخص تری پیدا کند و با استفاده از این دو رنگ متضاد، دو محیط مجزا در خانه، به نمایش گذاشته شده است.

دکوراسیون خانه های 60 متری

استفاده از پروژکتور به جای تلویزیون

دکوراسیون خانه های 60 متری

دکوراسیون آشپزخانه و فضای غذاخوری

دکوراسیون خانه های 60 متری

جدا شدن نشیمن از اتاق خواب با درب شیشه ای

دکوراسیون خانه های 60 متری

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون خانه های 60 متری

دکوراسیون بخش ورودی خانه

دکوراسیون خانه های 60 متری

طراحی و دکور سرویس بهداشتی منزل

دکوراسیون خانه های ۶۰ متری لوکس

منزل شماره ۲

نمونه بعدی، دکوراسیونی با جلوه گرم و صمیمی است که دلیل آن کاربرد متریال و لوازمی در رنگ های گرم است. اتاق نشیمن این خانه با یک دیوار که دارای یک شومینه دکوری است، از فضای تلفیقی آشپزخانه و غذاخوری جدا شده است و جالب است بخش پایین این دیوار همچنان باز نگه داشته شده که ارتباط بین این دوفضا از بین نرود.

طراحی اتاق نشیمن در این خانه یکی از ایده آل ترین دکورها برای سرگرم کردن مهمانان است چرا که دارای کاناپه طرح ال (L) و همچنین تلویزیون بزرگ است که فضای راحتی را برای تماشای فیلم و یا گپ زدن با هم فراهم کرده است.

دکوراسیون خانه های 60 متری

نمای کلی از آپارتمان کوچک

گاهی اوقات پیدا کردن یک میز پذیرایی پایه کوتاه که با مبلمان ها همخوانی داشته باشد سخت است ولی در این طراحی از یک میز ایده آل در مقابل مبلمان ها استفاده شده که نمایی عالی به منزل داده است.

فضای اختصاص داده شده به آشپزخانه نسبتا کوچک است ولی با کاربرد یک لوستر چشمگیر، منحصرا در این فضا، نمای آن بزرگتر دیده می شود. به گزارش پرشین وی از آنجا که فضای کافی برای میز و صندلی غذاخوری وجود ندارد، چهارپایه های شیک کنار جزیره آشپزخانه قرار داده شده است.

در اتاق غذاخوری نیز به جای استفاده از تخت پایه دار، از تشک روی زمین استفاده شده و استفاده از گیاهان سبز نیز جلوه خاص تری به این اتاق مینیمالیست داده است.

دکوراسیون خانه های 60 متری

دکوراسیون اتاق نشیمن

دکوراسیون خانه های 60 متری

طراحی آشپزخانه

دکوراسیون خانه های 60 متری

اتاق خواب های خانه

دکوراسیون خانه های 60 متری

طراحی مینیمالیست در اتاق خواب

دکوراسیون خانه های 60 متری

طراحی سرویس بهداشتی و حمام

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند