کدخبر: ۲۹۰۷۲۵ لینک کوتاه

راهکارهای ست کردن پرده با مبل و فرش

اقتصادنیوز: ست کردن پرده با مبل و فرش نیاز به رعایت نکات خاصی دارد تا بتوانید منزلی ایده آل و هماهنگ طراحی و دکوراسیون کنید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک؛ ست کردن پرده با مبل و فرش یکی از دغدغه های خانم ها است که خیلی زیبایی  دکوراسیون منزل  برایشان اهمیت دارد و دوست دارند همه وسایل با هم هماهنگی داشته باشند. تنوع رنگ و مدل این وسایل انتخاب را برایشان سخت میکند اما به پیشنهاد طراحان دکوراسیون بین پرده، فرش و مبلمان باید هماهنگی از نظر رنگ وجود داشته باشد.

ست پرده با مبل

ست کردن پرده با رنگ وسایل منزل

ابتدا باید مبلمان تان را بخرید سپس بر اساس طرح و رنگ آن فرش و پرده را انتخاب کنید به طور مثال اگر مبلمان تان سفید و آبی است باید پرده سفید انتخاب کنید با والان های آبی، فرش تان هم باید رنگ روشن باشد مثلا کرمی که مقدار بسیار کمی رنگ آبی در آن به چشم بخورد.

البته در ست کردن رنگ وسایل خانه کمی هم تفاوت بد نیست، اینکه همه وسایل دقیقا یک رنگ باشند جالب نیست سعی کنید از دو یا سه رنگ در ست کردن وسایل استفاده کنید.

ست پرده با مبل

ست کردن رنگ پرده با مبل

تصاویر زیر به خوبی روش ست کردن پرده با مبل و فرش را به شما میگویند، پرده باید با رنگ مبل و کوسن هایش ست باشد فرش هم باید طوری انتخاب کنید که با ان ها همخوانی داشته باشد میتوانید از ترفند تیره و روشن نیز استفاده کنید.

ست پرده و فرش

روش ست پرده و فرش

ست وسایل پذیرایی

ست مبل با فرش و پرده

چگونه مبل و پرده را ست کنیم؟

چگونه مبل و پرده را ست کنیم؟

ست وسایل منزل

ست فرش با مبل و پرده

ست فرش با مبل

ایده ست کردن رنگ وسایل منزل

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند