کدخبر: ۲۹۱۱۷۰ لینک کوتاه

اسلحه محسن افشانی و تهدید همسرش داد پلیس را در آورد + عکس

اقتصادنیوز: محسن افشانی با سلاحی که در دستش داشت همسرش را به شوخی در خودروی خود تهدید کرد اما نمی دانست این ویدیو برای او جنجال آفرین خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پرشین وی؛ محسن افشانی بازیگر جنجالی سینمای ایران که همیشه به همراه همسرش ویدیوهای زیادی را منتشر می کند حالا این بار با  اسلحه محسن افشانی  که در خودرویش به طنز همسر خود سویل را تهدید می کرد مشکلاتی برای این بازیگر حاشیه ساز ایجاد شده است ماموین نیروی انتظامی به دنبال او هستند تا او را به جرم حمل سلاح بازداشت کنند .در کشور ایران حمل و به همراه داشتن سلاح جرم است چه برسد به اینکه با این سلاح فردی تهدید شود .

اسلحه محسن افشانی و تهدید همسرش داد پلیس را در آورد

ماجرای اسلحه محسن افشانی

به دنبال انتشار ویدئویی از سوی محسن افشانی و همسرش که در آن از اسلحه و چاقو استفاده کرده بود، رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از بررسی این اقدام خبر داد.

سرهنگ تورج کاظمیدرباره انتشار این ویدئو گفت: پس از انتشار ویدئویی از سوی یکی از بازیگران مرد کشورمان و همسرش در صفحه شخصی که در آن از اسلحه و چاقو استفاده شده بود و اطلاع تیم‌های رصد پلیس فتا، کارآگاهان پلیس فتا برای رسیدگی به این موضوع وارد عمل شدند.

اسلحه محسن افشانی

محسن افشانی

دردسر جدید با اسلحه محسن افشانی

وی با بیان اینکه با پیگیری‌های پلیس فتا این ویدئو شب گذشته از سوی خود «محسن افشانی» از صفحه اجتماعی‌اش حذف شد، تصریح کرد: برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شده و برای بررسی بیشتر به پلیس امنیت ارجاع شد و این پلیس رسیدگی به این موضوع را در دستورکار خود دارد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند