کدخبر: ۲۹۱۳۶۶ لینک کوتاه

حیدر مصلحی: با سرچ کلمه «آمریکا رد حال فروپاشی» ۱۴ میلیون مقاله یافت می‌شود

جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: با سرچ " کلمه آمریکا در حال فروپاشی" ۱۴ میلیون مقاله را می توان در این خصوص مشاهده کرد که تمام نویسندگان این مقالات اعضای هیات علمی دانشگاه های آمریکایی هستند و ۷۰ درصد این اعضا معتقدند علت فروپاشی و افول آمریکا ، انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، حیدر مصلحی امشب در آیین گرامیداشت یادواره شهدای هفتم تیر شهر سنجان اظهار داشت: امروز مسیر امام حسین (ع) و راهپیمایی اربعین بین المللی شده و استکبار جهانی تمام هستی خود را برای خنثی کردن این انسجام و اتحاد مسلمانان به ویژه در فضای مجازی و ماهواره ای به کار گرفته، اما تمام این تلاش بی تاثیر است.

وی افزود: مسوولین آمریکایی بارها اذعان کرده اند اجتماع بزرگ اربعین بزرگ ترین تهدید برای استکبار است.

جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا با تاکید بر اینکه برکت خون شهدا بر تمامی مسائل اجتماعی، فرهنگی و حتی تربیتی خانواده ها تاثیر مثبت گذاشته است، افزود: برگزاری یادواره های شهدا به نقش مهم مدیریتی و تاثیرگذار شهدا در استحکام انقلاب بر می گردد.

مصلحی تعداد شهدای ترور در سطح کشور را 17 هزار شهید عنوان کرد و گفت: از جمله این شهدای والامقام می توان به شهید بهشتی اشاره کرد که یکی از حرکات بزرگ و ارزشمند این شهید در کنار امام راحل این بود که ولایت فقیه را در قانون اساسی تثبیت و به سرانجام رساند.

وی گفت: امروز تمام 15 تمدن و نهضت موجود در دنیا فسیل و یا در حال اضمحلال هستند و تنها تمدن اسلامی است که روز به روز بر ابهت آن افزوده می شود.

جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس اجماع جهانی استکبار در مقابل انقلاب اسلامی شکل گرفت، بیان داشت: در دوران جنگ ایران و عراق، عربستان بیش از 40 میلیارد دلار و کشورهای حوزه خلیج فارس بیش از 70 میلیارد دلار به عراق کمک کردند و ما پیروز این میدان شدیم.
وی تاکید کرد: عزت و اقتدار و امنیتی کنونی کشور به آسانی حاصل نشده و هزینه های زیادی را متحمل شدیم که از جمله هزینه ها تقدیم 200 هزار شهید گلگون کفن به انقلاب است.

مصلحی گفت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری اسرائیل تا 25 سال آینده نابود می شود و آمریکایی ها نیز در مقابل ایرانیان به زانو در می آیند و اخبار پشت صحنه نشان می دهد تمام سیستم آمریکا به هم ریخته است و به زودی شاهد فروپاشی آمریکا خواهیم بود.

وی با بیان اینکه شهدا تمام هستی خود را برای ادامه مسیر انقلاب در سبد اخلاص گذاشتند اظهار داشت: دشمن در این مسیر دست بردار نیست و بحث افول امریکا که رهبر معظم انقلاب بیان می کند تحریک احساسات نیست و یک عقبه علمی دارد.

جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا بیان کرد: با سرچ " کلمه آمریکا در حال فروپاشی" 14 میلیون مقاله را می توان در این خصوص مشاهده کرد که تمام نویسندگان این مقالات اعضای هیات علمی دانشگاه های آمریکایی هستند و 70 درصد این اعضا معتقدند علت فروپاشی و افول آمریکا ، انقلاب اسلامی ایران است.

وی خروج آمریکا از برجام خارج، افزایش قیمت دلار، ایجاد نارضایتی عمومی، تورم در حد ورشکستگی، جلوگیری از بازگشت ایران به دانش هسته ای و قرار گرفتن نظام در چالش را از تلاش های دشمن برای متوقف کردن کشور برشمرد.

وی تاکید کرد: مطالبه گری و انتقاد نباید متوقف شود اما در این میان نیز نباید اجازه دوقطبی شدن را در کشور داد چرا که دشمن در صدد است تمامی مشکلات را متوجه رهبری کند.
مصلحی خاطرنشان کرد: اکنون رهبر معظم انقلاب با تدبیر و برنامه ریزی دقیق ، بهترین مدیریت را در کشور دارد و باید مسئولان و ملت بزرگ ایران با گام برداشتن در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی مدیریت اقتصادی از این گردنه پرپیچ و خم را همانند دوران دفاع مقدس با موفقیت عبور کنند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند