کدخبر: ۲۹۱۵۶۷ لینک کوتاه

نام عجیبی که برای یک نوزاد انتخاب شد+عکس

اقتصاد نیوز:یکی از وظایف مهم والدین انتخاب نام زیبا برای فرزندانشان است. این انتخاب آنقدر مهم است که حتی گفته می‌شود که نام کودک می‌تواند به مرور زمان بر روی شخصیت او نیز تاثیرگذار باشد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران، تصور کنید پدر و مادری بخواهند نام کودک خود را از دنیای فناوری و تکنولوژی انتخاب کنند. ویندوز، آیفون، مایکروسافت، آی او اس. این‌ها نام‌هایی بود که یک زوج جوان اندونزیایی برای نامگذاری فرزند خود در انتخاب آن مردد بودند و سرانجام با انتخاب یک نام عجیب به سوژه رسانه‌ها تبدیل شدند.

گوگل نامی است که «ایلا کارین» ۲۷ ساله به همراه همسرش «اندی کاهیا ساپوترا» ۳۱ ساله برای نامگذاری دومین فرزند خود انتخاب کردند. این زوج اندونزیایی امیدوار هستند که با انتخاب این نام پسرشان نیز مانند این موتور جستجوگر مفید باشد. اندی هنگامی که همسرش در ماه هفتم بارداری بود تصمیم گرفت تا با الهام از دنیای فناوری یک نام برای پسرشان انتخاب کند.

250645_673

او از میان اسامی مانند مایکروسافت، آیفون، آی او اس و ویندوز سرانجام تصمیم گرفت نام گوگل را برای پسرش انتخاب کند. این پدر جوان امیدوار است که پسرش نیز مانند این موتور جستجوی قدرتمند برای اطرافیان و جامعه فردی مفید باشد.

انتخاب نام گوگل توسط این زوج جوان برای این پسر اندونزیایی در حالی خبرساز می‌شود که چند روز پیش نیز معروف‌ترین نام‌های برگزیده شده برای کودکان در سال ۲۰۱۹ اعلام شد. بنا به آنالیز وبسایت BabyCentre در حالی که در شش ماه نخست امسال نام‌های دخترانه اولیویا و سوفیا مانند سال ۲۰۱۸ در صدر جدول نام‌های برگزیده شده قرار گرفته اند، نام محمد نیز در صدر نام برگزیده برای پسران قرار دارد. این در حالی است که نام پسرانه الیور از رتبه دوم به رتبه چهارم تنزل یافته است. در این فهرست نام نوح در رتبه دوم و نام جورج در رتبه سوم نام پسران قرار دارد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند