کدخبر: ۲۹۱۵۷۷ لینک کوتاه

ضرب‌الاجل عجیب ۱۰ روزه دادستان مهران!

اقتصادنیوز: دادستان مهران با اعلام ضرب‌الاجل ۱۰ روزه به مدیران دولتی شهرستان برای حل معضل مسافرفروشی و سایر تخلفات در مرز مهران، از برخورد با متخلفین خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرناوجود برخی معضلات و مشکلات در پایانه مرزی مهران اعم از وجود دلالان ارز، فروشندگان سیم کارت و حتی مسافرفروشان، این مرز را به جولانگاه افرادی تبدیل کرده که بدون مجوز، از وضعیت کنونی اقتصادی کشور سوء استفاده می‌کنند و قیمت‌ها را بدون نظارت خودسرانه افزایش می‌دهند.

دادستان مهران، با اعلام ضرب‌الاجل ۱۰ روزه به مدیران دولتی شهرستان برای حل معضل مسافرفروشی و سایر تخلفات در مرز مهران گفت: در صورت عدم انجام وظایف قانونی و اهمال در انجام وظایف که باعث مشکلات فوق شده، پرونده قضایی برای مدیران متخلف تشکیل خواهد شد.

علی حاجیان افزود: عامل رواج پدیده زشت مسافرفروشی و حضور افراد فاقد مجوز و متخلف در مرز که اقدام به سیم‌کارت فروشی یا دلالی ارز می‌کنند، عدم انجام وظایف قانونیاز سوی مدیران اجرایی و مسوول متولی است که پس از بارها جلسه و وجود مصوبات گوناگون، متاسفانه مدیران یا نمی‌توانند یا نمی‌خواهند که مشکلات حل شوند.

دادستان مهران تصریح کرد: فرصت ۱۰ روزه از روز یکشنبه ۹ تیر ماه ۱۳۹۸ شروع و در پایان مهلت ذکر شده، هیچ عذر و بهانه‌ای از مدیران متولی و متخلف در سطح شهرستان پذیرفته نخواهد شد و با قاطعیت برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند