کدخبر: ۲۹۱۸۷۶ لینک کوتاه

پرداخت وام قرض الحسنه به ۲۰۰هزار بازنشسته نیرو‌های مسلح

اقتصادنیوز: مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیرو‌های مسلح از پرداخت وام قرض الحسنه به ۲۰۰هزار نفر از بازنشستگان نیرو‌های مسلح خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ابراهیم محمود زاده مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی (ساتا) با اعلام این خبر گفت: به فضل الهی در راستای ارتقاء منزلت و افزایش خرسندسازی بازنشستگان محترم نیرو‌های مسلح، به ۲۰۰ هزار نفربازنشسته وام قرض الحسنه با کارمزد ۳% در طول سال ۹۸ از طریق سازمان بازنشستگی پرداخت خواهد شد. 

محمود زاده ضمن تأکید بر حمایت‌های مستمر از بازنشستگان نیرو‌های مسلح و با اشاره به پرداخت وام قرض الحسنه به صورت غیرحضوری و الکترونیک به بازنشستگان نیرو‌های مسلح تصریح کرد: پرداخت این وام به صورت غیرحضوری و ثبت نام از طریق اینترنت بوده و واجدین شرایط دریافت وام بایستی حداقل دوسال از بازنشستگی آن‌ها گذشته، حقوق زیر ۴ میلیون و توانایی بازپرداخت اقساط را داشته و تاکنون از این نوع وام استفاده نکرده باشند.

وی خاطرنشان ساخت: بازنشستگان از طریق پیامک سازمان بازنشستگی نیرو‌های مسلح (سابا) از ساز و کار نحوه پرداخت مطلع خواهند شد وضرورتی به مراجعه حضوری نبوده و این عزیزان می‌توانند با عضویت در کانال سروش به آدرس https://sapp.ir/sabba.ir اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب نمایند.

 

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند