کدخبر: ۲۹۱۹۸۵ لینک کوتاه

دو پیشنهاد خارجی برای علی دایی

اقتصاد نیوز:علی دایی از مسئولان فدراسیون‌های فوتبال کویت و جمهوری آذربایجان برای سرمربیگری تیم‌های ملی این ۲ کشور پیشنهاد دریافت کرده است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از   باشگاه خبرنگاران جوان، علی دایی، سرمربی سابق تیم فوتبال سایپا تهران به دنبال جدایی از این تیم به دلیل برخی مسائل در فصل جاری لیگ برتر فعالیت نمی کند.

این درحالی است که دایی به تازگی از تیم های تراکتور، صنعت نفت، پرسپولیس و فولاد خوزستان پیشنهاد دریافت کرد اما مدیران این باشگاه ها قید ادامه مذاکره با دایی را زدند.

آقای گل فوتبال ملی جهان که در روزهای اخیر آخرین دوره کلاس حرفه ای مربیگری را پشت سر گذاشت به تازگی از مسئولان فدراسیون کویت و آذربایجان برای سرمربیگری تیم های ملی این ۲ کشور پیشنهاد دریافت کرده است.

یکی از نزدیکان علی دایی با تائید این مطلب اظهار داشت: تا جایی که می دانم این پیشنهاد ها به دایی ارائه شده است. او پس از اتمام کلاس های مربیگری مشغول استراحت و رسیدگی به امور شخصی است و باید دید در روزهای آتی نسبت به این پیشنهادها چه تصمیمی می گیرد.

علی دایی که سابقه سرمربیگری تیم ملی ایران را در کارنامه دارد تاکنون در تیم های سایپا، پرسپولیس، راه آهن، صبا قم و نفت تهران هم سرمربیگری کرده است.

تیم ملی کویت در ماه‌های آتی باید در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شرکت کند. همچنین تیم ملی آذربایجان هم باید در رقابت‌های انتخابی یورو ۲۰۲۰ به میدان برود.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند