کدخبر: ۲۹۲۴۴۵ لینک کوتاه

واکنش کارگردان «گاندو» به صحبت‌های وزیر امورخارجه

کارگردان «گاندو» در واکنش به صحبت‌های روز گذشته وزیر امور خارجه درباره این سریال گفت: دکتر ظریف از شخصیت‌های مورد علاقه من هستند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جواد افشار در واکنش به صحبت های دکتر ظریف گفت: دکتر ظریف از شخصیت‌های موردعلاقه من هستند و گفت‌وگویی که به نقل از ایشان پخش شده را نشان از ذکاوت و درایت ایشان دانسته و او را تحسین می‌کنم. چون که سوال و پرسش آن خبرنگار قطعا از روی شیطنت بوده و هدف دیگری را دنبال می‌کرده که نقش دکتر ظریف در سریال «گاندو» را نقش منفی توصیف کرده است.

افشار ادامه داد: اولا هنوز سکانس مربوط به ایشان پخش نشده و دوم اینکه اصلا شخصیت ایشان در سریال «گاندو» منفی نیست بلکه جلسه‌ای‌ست که ایشان فقط حضور دارند و تحلیل مسئول امنیتی کشور در مورد مایکل هاشمیان را می‌شنوند، حال اینکه چرا چنین مطلبی از سوی خبرنگار مطرح شده و منفی بودن کاراکتر ایشان را به دروغ بیان کرده‌اند جای بررسی و واکاوی دارد، چرا که در سریال گاندو نه تنها شخصیت‌های ارشد دولت به‌شدت مورد احترام هستند بلکه ما سعی در شفاف کردن سوءاستفاده‌هایی که برخی از منسوبین در حاشیه این عزیزان کرده‌اند را به تصویر کشیده‌ایم و ابدا قصد تخریب و تضعیف دولت را نداشته و نداریم.

این کارگردان گفت: من در ابتدای پخش سریال «گاندو» بارها از طریق رسانه‌ها اعلام کردم که همگی اجازه دهند سریال، مسیر صحیح خودش را طی کند که چنین حواشی و اتهام‌هایی به‌وجود نیاید، چه بسا هستند کسانی‌که در این شرایط با سوء برداشت از سریال و برای تضعیف اقتدار نظام سعی در شکاف بین شخصیت‌ها و دیدگاه‌های مختلف نظام و دولت بر آیند که نمونه واکنش‌هایی مانند آقای ظریف می‌تواند خنثی‌کننده جوی باشد که برخی کج‌اندیشان ممکن است به‌وجود آورند.

 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند