کدخبر: ۲۹۳۰۹۵ لینک کوتاه

حالا وقت خرید مهاجم برای پرسپولیس است

اقتصاد نیوز:مدیرعامل پرسپولیس بعد از انتقاداتی که در خصوص جذب کنعانی زادگان شکل گرفته، به توضیح درباره نقل و انتقالات باشگاه و سیاست آن پرداخت.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، در شرایطی که هواداران و کارشناسان اعتقاد دارند باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی باید به دنبال جذب مهاجم باشد، آنها تاکنون اقدامی در اینباره انجام نداده‌اند تا کاملا تحت فشار قرار گیرند.

در این رابطه ایرج عرب در این خصوص توضیح داده و گفته: طبق برنامه‌های سرمربی پیش می‌رویم. تیم تقریبا کامل شده است ولی به دنبال جذب یک مهاجم خوب هم هستیم و روی این مساله بررسی‌های لازم در حال انجام است. کارهای مربوط به اردوی تیم هم انجام شده است تا یک برنامه آماده‌سازی کامل داشته باشند.

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه گفته: تمام نفراتی که ابراز نگرانی می‌شد از تیم جدا شوند برخلاف پیش‌بینی‌هایی که انجام داده بودند و برای هواداران استرس ایجاد کرده بود، در تیم ماندند و تیمی که قهرمان شده بود را حفظ کردیم. بازیکنان جدیدی هم جذب شدند. البته طبیعی است که بعضی بخواهند مسائلی را مطرح کنند که هواداران پرسپولیس ناراحت شود ولی خانواده پرسپولیس راه خودش را می‌رود و این تجربه‌ها در سال‌های قبل هم بود.

وی ادامه داد: برای جذب نفرات جدید طبق اولویت‌های سرمربی پیش می‌رویم. در آخرین اقدام محمد نادری که حفظ شد و کنعانی‌زادگان را جذب کردیم. بخش دفاعی بسته شده است و حالا برای خط حمله برنامه داریم. روی گزینه‌های مختلف کار می‌کنیم. با توجه به اینکه علی علیپور را همچنان در اختیار داریم، قطعا یک مهاجم خوب دیگر را هم طبق نظر آقای کالدرون و با توجه به ویژگی‌های مورد نظر ایشان جذب خواهیم کرد. خیال هواداران راحت باشد که در این بخش هم مشغول کار هستیم و به یاری خدا به زودی در این ارتباط هم خبرهای خوبی به آنها خواهیم داد و پس از آن باقی کارها با هواداران است که این تیم را با حمایت و انرژی خودشان طوری راه بیندازند که هیچکس نتواند جلوی آن را بگیرد.

ایرج عرب خاطرنشان کرد: هیچ شعاری در کار نیست. هواداران نباید فراموش کنیم بهترین مهره‌های ما یکی خود آنها هستند و دیگری مجموعه تیم که متکی به فرد نیست و همه با هم یک مجموعه ستاره می‌سازند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند