کدخبر: ۲۹۳۳۳۷ لینک کوتاه

هیات مدیره استقلال در آستانه فروپاشی!

اقتصاد نیوز: هیات مدیره استقلال در آستانه فروپاشی قرار گرفته و هیچ بعید نیست طی روز‌های آینده مشکلات موجود باعث ارائه استعفا دسته جمعی تعدادی از آن‌ها به وزارت ورزش شود.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرورزشی، این افراد نسبت به شرایط فوق زاویه داشته و تأکید دارند در چنین وضعیتی نمی‌توانند کار کنند. حتی خبردار شدیم یکی از اعضای هیئت مدیره در واکنش به دلایل نارضایتی خود گفته است: ما را آورده‌اند تا برای حل مشکلات ایده بدهیم، ولی وقتی از تفکرات‌مان استفاده نمی‌شود و می‌بینیم یکسری از مشکلات حیاتی سرجای خودش باقی مانده دیگر چه دلیلی برای ماندن ما می‌ماند! بی‌خودی که نمی‌توانیم خودمان را معطل کنیم. عشق شهرت هم نداریم. اگر کنار برویم حداقل بعداً که تشت اشتباهات آقایان از پشت بام افتاد و صدا کرد، کسی نمی‌گوید شما که در هیئت مدیره بودید چرا کاری نکردید؟ وقتی الان نمی‌خواهند کاری بکنیم، خب خودمان به فکر رفتن افتاده‌ایم تا بعداً محکوم نشویم.

غیبت ۳ هفته‌ای

هیئت مدیره استقلال الان مدت‌هاست به صورت رسمی تشکیل جلسه نداده است. براساس آمار، هیئت فوق نزدیک به ۳ هفته است که جلسه رسمی نداشته و همین مسئله بحث نارضایتی تعدادی از مدیران و احتمال جدایی آن‌ها را به طور جدی‌تری مطرح کرده است. روند فوق باعث می‌شود تا استقلال طی کمتر از یک ماه آینده بین ۲ تا ۳ عضو خود را مستعفی ببیند. البته به شرطی که طی روز‌های آینده قضیه به شکلی دیگر رقم نخورد و میان طرفین صلح برقرار شود. از همان زمان که بحث انتخاب آندره‌آ استراماچونی مطرح شد نشانه‌های اختلاف میان هیئت مدیره استقلال به چشم می‌خورد، اما حالا به نظر می‌رسد مسائل دیگری وارد شده و باعث پررنگ‌تر شدن موضوع گردیده است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند